Друзі, маємо новини щодо «Аркану вовків» – першої книги з трилогії «Litopys Siroho Ordenu» Павла Дерев'янка, котра полонила серця тисяч читачів фантастичною атмосферою Українського Гетьманату, пригодами легендарного Ордену характерників та харизматичними головними героями! Отже, 8 липня у соцмережі відбувся аукціон, де було урочисто продано останній примірник «Аркану вовків» із першого накладу. Наступного дня книга вирушила до переможниці аукціону на Тернопілля, а виручені кошти 470 грн. – у фонд додруку нового накладу «Аркану». Певна річ, друк цього об'ємного видання на 448 сторінок потребує чималенької суми, яку в умовах карантинної кризи видавництво не в змозі виділити на проєкт. Але початок закладено, й оскільки сотні шанувальників книжкового Ордену характерників зголосилися долучитися до цієї справи, ми розпочинаємо нову видавничу ініціятиву під назвою «Крафтимо додрук Аркану»!

 

 

Як це відбуватиметься і що отримає кожен, долучаючись до крафту улюбленої книги?

1. Свій примірник/примірники «Аркану вовків» із нового накладу за акційною ціною 150 грн. та з наліпкою «Бестселер Дому Химер» (згодом книга коштуватиме ~ 200 грн.):

 

2. Гарантований подарунок до кожного примірника – унікальну листівку-дагеротип із головними героями трилогії:

 

3. Участь у розіграші 20 подарункових екоторбинок із характерницькою клямрою, пошитих спеціально до виходу 2-го накладу «Аркану вовків»:

 

Далі все просто, як зазвичай (за інструкцією):

    1. Переходимо на форму для крафту «Аркану вовків»

    2. Заповнюємо всі обов'язкові поля форми (із зірочкою*)

    3. Переказуємо 150 грн. (якщо замовляєте 1 примірник) або 300 грн. (якщо 2 примірники) на картку Монобанку 5375414111048871 (отримувач: Hranetskiy-Stafiychuk Vladyslav)

    4.Тиснемо кнопку: «Надіслати форму»

    5. Відправляємо квитанцію (скриншот) після переказу коштів у месенджер видавництва чи на видавничу пошту: chimeraspublisher@gmail.com

    6. Химерно, ви перемогли!

 

ВАЖЛИВО: Маємо зібрати щонайменше 200 замовлень на крафт, що дорівнює 30 000 грн. (аби принаймні закупитися папером для друку). Дуже сподіваємось упоратися до кінця липня 2020-го, тож запасайтеся терпінням, стежте за видавничими новинами й поширюйте серед друзів інформацію про крафт «Аркану», аби пришвидшити довгоочікуваний вихід другого накладу.

Якщо ж, приміром, книгу ви вже маєте, але однаково прагнете допомогти гривнею "Аркану", то можете переказати на зазначену картку «скільки не шкода» і заповнити окреме поле «Я благодійник» (ваші прохання, зауваження чи побажання).

Репости в соцмережах + запрошення друзів на фейсбучну сторінку «Дім Химер» теж допоможуть швидше накрафтити на додрук.

А також не забуваємо про «Тенета війни» – продовження трилогії «Litopys Siroho Ordenu», що побачило світ у «Домі Химер» цьогоріч. Як, ви ще не маєте цієї книги? То хутчіш замовляйте і гайда читати! Це, власне, теж неабияк посприяє збору коштів на додрук)

Нехай Мамай допомагає!