Спекотний серпень відкриваємо комплектно!
Цього разу ми об’єдналися з видавництвом «Жорж» та підготували для вас виняткову пропозицію.

Тривалість акції з 1 по 16 серпня.
Кількість комплектів обмежена!


Убивчий детективний комплект:
«Дама Зникає» Етель Ліна Уайт (Видавництво «Жорж») + «Дівчина, яку ми вбили» Поліна Кулакова. Акційна ціна за обидві книги (надсилаємо разом!) 180 грн (повна ціна комплекту 220 грн)

Етель Ліна Уайт «Дама Зникає»
Видавництво «Жорж»
Айріс Карр збентежена: міс Фрой, її сусідка по купе у поїзді, раптом зникає. А інші пасажири впевнені що ніякої міс Фрой і не було! День, звісно, був важкий, Айріс знепритомніла на сонці, можливо запаморочення? Чи у інших є причини не помічати зникнення? І до кого звернутись за допомогою в такій непевній ситуації? Адже коли поїзд прибуде за місцем призначення, щось дізнаватись буде вже запізно!

«Дівчина, яку ми вбили» Поліна Кулакова

1999 рік, Івано-Франківськ. Їх було п’ятеро хлопців-підлітків — безтурботних, зухвалих, сповнених надій на нове життя. І була вона — красуня Ліда у блакитній літній сукенці, котру жоден з них уже ніколи не забуде. Тому що провина не згорить у вогнищі, як блакитний нейлон…

За сімнадцять років після Ліди вони знову зберуться разом, аби поновити шкільну дружбу й пробачити давні кривди. Знову розкладуть багаття. І та мертва дівчина, можливо, теж нічого не забуде. Адже тепер їхня черга стрибати крізь вогонь.


Комплект чудовиськ та неістот:
«Книга міфічних чудовиськ» (Видавництво «Жорж») + «Книга вигаданих неістот». Акційна ціна за обидві книги (надсилаємо разом!) 300 грн (повна ціна комплекту 345 грн).

Розмальовка «Книга міфічних чудовиськ». Видавництво «Жорж»
Міфічний світ повний фантастичних істот: від людожерів-гігантів і величезних птахів, що ловлять слонів, до величних добродушних звірів — легендарних створінь різних форм і розмірів. Деякі тварини в цій збірці виникли на підґрунті страхів чи внаслідок фантазії представників давніх цивілізацій, тоді як інші були, імовірно, списані з реальних істот, яких давні дослідники ніколи раніше не бачили. У даній книзі створіння зібрано в чотирьох розділах відповідно до базових елементів стихій: ЗЕМЛЯ, ПОВIТРЯ, ВОДА Й ВОГОНЬ. Розмальовуйте дивовижні зображення кожної фантастичної істоти – потім перегортайте сторінку, щоб прочитати захопливі легенди та історії про цих створінь.

«Книга вигаданих неістот» Кшися Федорович і Євген Лір, ілюстрації Нати Фріден

До вашої уваги химерне non-fiction — трікстерський довідник під назвою «Книга вигаданих неістот». Це дослідження дивовижних створінь, що мали би мешкати у небезпечному Краю Снів, але мешкають всюди. Це те, що заводить у найглибші сни, стрічає серед яскравого опівдня, дивиться в спину та чаїться за кутиками очей. Фантастичний ілюстрований бестіарій з міфопросторів, підсвідомо знайомих кожному з нас.