Зустрічайте чи не найдивовижнішу новинку «Дому Химер» – антологію темної поезії доби Розстріляного Відродження, впорядковану Євгеном Ліром та ілюстровану Натою Фріден. Дизайн обкладинки: Влад Сорд.

 

У «Піснях тіней і порожнечі» письменник, перекладач та дослідник темної літератури Євген Лір поєднує ці дві теми й пропонує новий погляд на наші 20-ті — оптику мороку, містики і згуби. Це зібрання поезій окреслює якщо не канон української постготичної лірики, то принаймні місце, де такий канон міг би утворитись. Євген Плужник, Михайль Семенко, Павло Филипович, Богдан-Ігор Антонич, Олена Теліга та інші поети зазвучать по-новому, а нариси Ліра щодо стилістики, діалектики та їхніх спільних авторських рис допоможуть скласти загальне уявлення про макабричний бік Розстріляного Відродження. Деякі тексти публікуються вперше за часів Незалежності.

 

Артбук уже готовий до друку, тож пропонуємо віртуально погортати його сторінки й урочисто відкриваємо передзамовлення на це розкішне подарункове видання. Наша мета — зібрати щонайменше 150 «передпродажів».

Щойно 150-та людина оплатить свою книжку, ми запускаємо друк цього ризикованого, проте вкрай цікавого для нас видання у ці скрутні й непевні часи.

Поспішайте, химерні, цього разу все залежить тільки від вас.

ЗРОБИТИ ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ