Авжеж, ми зауважили вашу цікавість до міжвидавничих книжкових комплектів, тож цього тижня ловіть аж чотири гарячі акційні пропозиції від Жупанського та Химер:

 

Автобіграфічний нон-фікшн «Кімната снів» культового Девіда Лінча у співавторстві з журналісткою і критикинею Крістін МакКенною + «Книга вигаданих неістот» – небачена й нечувана досі спекулятивна енциклопедія сновидців від його українського перекладача Євгена Ліра у співавторстві з не менш дивовижними письменницею Кшисею Федорович та художницею Натою Фріден.    

АКЦІЙНА ЗНИЖКА ДО 12 ЛИПНЯ

КІЛЬКІСТЬ КОМПЛЕКТІВ ОБМЕЖЕНА

ЗАМОВИТИ КОМПЛЕКТ

 

Вибуховий книжковий боєкомплект із роману Володимира Кузнєцова «Закоłот. Невимовні культи» та збірки військово-містичних оповідань Влада Сорда «Безодня». Їх неодмінно слід читати разом, аби відчути, яка ж вона на смак – міцна й потужна «чоловіча» проза сучасних українських авторів.     

АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА

 

 

Ця добірка неодмінно сподобається шанувальникам якісної короткої прози із відтінками містики, фантастики й магічного реалізму. Авжеж, Лірові «Підземні ріки течуть» тепер і в Домі Химер. «Reality Show/Magic Show» також триває.

АКЦІЙНА ЗНИЖКА ДО 12 ЛИПНЯ

КІЛЬКІСТЬ КОМПЛЕКТІВ ОБМЕЖЕНА

ЗАМОВИТИ КОМПЛЕКТ

 

                                                                                                            

І, звісно, готичний суперкомплект із першого тому «Повного зібрання прозових творів Едґара Аллана По» та сучасної збірки моторошних оповідок «Вбивство на вулиці…», присвяченої Його творчості. Ми знаємо, як ви це любите.

АКЦІЯ ЗАВЕРШЕНА