«Кімната снів» + «Книга вигаданих неістот» (КОМПЛЕКТ)

Автор: Видавничі котиКшися ФедоровичЄвген Лір

Жанр: Нон-фікшн Артбук Подарункове видання

Обкладинка: Тверда матова

Рік видання: 2020

Тип: Комплект

Ціна: 445 400 грн

Анотація:

«Кімната снів»

Автори: Девід Лінч, Крістін МакКенна

Переклад з англійської: Євген Лір, Остап Українець

Видавництво Жупанського

Серія: Життєписи

Рік видання: 2020

Кількість сторінок: 640

Обкладинка: Тверда, матова

Ім’я Девіда Лінча давно стало символом унікального, ні на кого не схожого митця, кожна нова робота якого одразу здобуває статус культової. Увійшовши в авангард світового кінематографу 1977 року з виходом фільму «Ґумкоголовий», з кожною наступною стрічкою Девід завойовував усе нові номінації та нагороди, а разом з ними – і серця фанатів його творчості. Запустивши серіал «Твін Пікс» у 1990 році, Девід Лінч став, без перебільшення, відомим на увесь світ, а фрази «Хто убив Лору Палмер?», «До біса смачна кава» та «Сови не те, чим здаються» перетворилися на популярні меми. Відтоді армія його прихильників лише зростає, так само як і щире захоплення його дивними, талановитими, химерними, оригінальними і справді геніальними стрічками.

Ця автобіографічна і водночас біографічна книжка авторства самого Девіда Лінча, а також відомої журналістки та критикині Крістін МакКенни дає змогу дізнатися про життя і становлення Девіда Лінча як митця, про речі, що вплинули на нього і в подальшому знайшли відображення у його світогляді та його кінострічках, а також зазирнути за лаштунки безмежної внутрішньої імперії Девіда Лінча.

 

* * *

«Книга вигаданих неістот»

Автори: Євген Лір, Кшися Федорович

Ілюстраторка: Ната Фріден

Жанр: Бестіарій

Видавництво Дім Химер

Рік видання: 2020

Кількість сторінок: 224

Обкладинка: Тверда, золоте тиснення

«Книга вигаданих неістот» — перше видання напряму «Химерний non-fiction». Оповідачі Євген Лір та Кшися Федорович пропонують читачам дослідження дивовижних створінь, що мешкають у небезпечному Краю Снів. Потрапити туди можна різними шляхами, але найпоширенішим є шлях онейронавтів: «провалитися» крізь звичайний сон у незнані, чужі для людини землі. Що приховує тихий шелест золотої трави та чому сам лише погляд на неї викликає нестримну жагу повернутись додому і розчинитися? Як урятуватися від заперечника, здатного нищити будь-яку сутність однією думкою? Скільки облич має Хассара? Як відрізнити будинок зі свідомістю від духу місця? Відповіді на ці питання дає «Книга вигаданих неістот» — ілюстрований довідник з міфопросторів, підсвідомо знайомих кожному з нас.

 

 

ТІЛЬКИ ДО 30 ЧЕРВНЯ – ЗАМОВЛЯЙТЕ 2 КНИГИ

У КОМПЛЕКТІ ЗІ ЗНИЖКОЮ!

 

Рецензії

Автор: Видавничі котиКшися ФедоровичЄвген Лір

Назва: ««Кімната снів» + «Книга вигаданих неістот» (КОМПЛЕКТ)»

Видавництво: Дім Химер

Мова видання: Українська

Рік видання: 2020

Тип: Комплект

Обкладинка: Тверда матова

Жанр: Нон-фікшн Артбук Подарункове видання

Ілюстрації: Ната Фріден