Комплект чудовиськ та неістот

Автор: Кшися ФедоровичЄвген Лір

Жанр: Містика Бестіарій Нон-фікшн Міфологія Магічний реалізм Подарункове видання

Обкладинка: Тверда матова

Тип: Паперова книга

Ціна: 345 300 грн

Опис книги:

Комплект чудовиськ та неістот:
«Книга міфічних чудовиськ» (Видавництво «Жорж») + «Книга вигаданих неістот». Акційна ціна за обидві книги (надсилаємо разом!) 300 грн (повна ціна комплекту 345 грн).

Розмальовка «Книга міфічних чудовиськ». Видавництво «Жорж»
Міфічний світ повний фантастичних істот: від людожерів-гігантів і величезних птахів, що ловлять слонів, до величних добродушних звірів — легендарних створінь різних форм і розмірів. Деякі тварини в цій збірці виникли на підґрунті страхів чи внаслідок фантазії представників давніх цивілізацій, тоді як інші були, імовірно, списані з реальних істот, яких давні дослідники ніколи раніше не бачили. У даній книзі створіння зібрано в чотирьох розділах відповідно до базових елементів стихій: ЗЕМЛЯ, ПОВIТРЯ, ВОДА Й ВОГОНЬ. Розмальовуйте дивовижні зображення кожної фантастичної істоти – потім перегортайте сторінку, щоб прочитати захопливі легенди та історії про цих створінь.

«Книга вигаданих неістот» Кшися Федорович і Євген Лір, ілюстрації Нати Фріден

До вашої уваги химерне non-fiction — трікстерський довідник під назвою «Книга вигаданих неістот». Це дослідження дивовижних створінь, що мали би мешкати у небезпечному Краю Снів, але мешкають всюди. Це те, що заводить у найглибші сни, стрічає серед яскравого опівдня, дивиться в спину та чаїться за кутиками очей. Фантастичний ілюстрований бестіарій з міфопросторів, підсвідомо знайомих кожному з нас.


 

Рецензії

Автор: Кшися ФедоровичЄвген Лір

Назва: «Комплект чудовиськ та неістот»

Видавництво: Дім Химер

Мова видання: Українська

Тип: Паперова книга

Обкладинка: Тверда матова

Жанр: Містика Бестіарій Нон-фікшн Міфологія Магічний реалізм Подарункове видання