Убивчий детективний комплект

Автор: Поліна Кулакова

Жанр: Психологічний трилер

Обкладинка: Тверда матова

Тип: Паперова книга

Ціна: 220 180 грн

Опис книги:

Убивчий детективний комплект:
«Дама зникає» Етель Ліна Уайт (Видавництво «Жорж») + «Дівчина, яку ми вбили» Поліна Кулакова. Акційна ціна за обидві книги (надсилаємо разом!) 180 грн (повна ціна комплекту 220 грн)

Етель Ліна Уайт «Дама Зникає»
Видавництво «Жорж»
Айріс Карр збентежена: міс Фрой, її сусідка по купе у поїзді, раптом зникає. А інші пасажири впевнені що ніякої міс Фрой і не було! День, звісно, був важкий, Айріс знепритомніла на сонці, можливо запаморочення? Чи у інших є причини не помічати зникнення? І до кого звернутись за допомогою в такій непевній ситуації? Адже коли поїзд прибуде за місцем призначення, щось дізнаватись буде вже запізно!

«Дівчина, яку ми вбили» Поліна Кулакова

1999 рік, Івано-Франківськ. Їх було п’ятеро хлопців-підлітків — безтурботних, зухвалих, сповнених надій на нове життя. І була вона — красуня Ліда у блакитній літній сукенці, котру жоден з них уже ніколи не забуде. Тому що провина не згорить у вогнищі, як блакитний нейлон…

За сімнадцять років після Ліди вони знову зберуться разом, аби поновити шкільну дружбу й пробачити давні кривди. Знову розкладуть багаття. І та мертва дівчина, можливо, теж нічого не забуде. Адже тепер їхня черга стрибати крізь вогонь.


 

Рецензії

Автор: Поліна Кулакова

Назва: «Убивчий детективний комплект»

Видавництво: Дім Химер

Мова видання: Українська

Тип: Паперова книга

Обкладинка: Тверда матова

Жанр: Психологічний трилер