«ВОВЧИЙ» КОМПЛЕКТ

Автор: Алевтіна Шавлач

Жанр: Містичний трилер Темне фентезі Горор

Обкладинка: Тверда матова

Тип: Паперова книга

Ціна: 320 270 грн

Опис книги:

Песиголовець (роман)

Автор Олександр Завара

Жанр Горор Містика Детектив

Видавництво Жупанського

Серія Альтернатива

Рік видання 2017

Сторінок 248

Письменник Юрко Побиван, чия популярність стрімко йде на спад, у пошуках нового приголомшливого сюжету навідується з родиною на Прикарпаття до таємничої Галявини вічної роси, де колись було поселення наших предків полян – там і досі побутують міфи про таємничих людей із головами псів. Одного з таких Юрко пам’ятає з дитячих років – це ікона Святого Христофора із зображенням чоловіка-песиголовця, бачена ним колись у храмі на Франківщині. Чим не сюжет для майбутнього бестселера? Утім, з творчої відпустки Побиван привозить не лише фотографії й нотатки для нової книги…

+ + +

Знак Єви (трилогія «Evangelion»)

Авторка Алевтіна Шавлач

Жанр: Психологічний трилер Темне фентезі Горор

Видавництво Дім Химер

Рік видання 2019

Сторінок: 320

Українське фентезі — темне, героїчне, містичне... Алевтіна Шавлач у своєму фентезі-романі пропонує нам цікаву й вельми небезпечну подорож в інший вимір. Туди, де панують первісні закони, жорстокі звичаї та племена Вовків, що пошматували Землю на одинадцять володінь. Люди посідають там найнижчу ланку — це поневолені й принижені плазуни, які живуть у вічному страху перед Вовками.

Що ж станеться, коли до Вовчих володінь потрапить звичайна людська дівчина з нашого світу, випадково переступивши межу між двома вимірами? Як вижити тендітній чужинці в цій жорстокій реальності, де повсякчас точиться війна, а люди в цій війні — у буквальному значенні — гарматне м’ясо?

 

Рецензії

Автор: Алевтіна Шавлач

Назва: ««ВОВЧИЙ» КОМПЛЕКТ»

Видавництво: Видавництво Жупанського

Мова видання: Українська

Тип: Паперова книга

Обкладинка: Тверда матова

Жанр: Містичний трилер Темне фентезі Горор