Все золото твоїх снів

Автор: Ната ФріденКшися Федорович

Жанр: РОМАН Містика Темне фентезі Магічний реалізм НОВИНКА

Обкладинка: Тверда матова

Сторінок: 240

Рік видання: 2021

Тип: Паперова книга

Ціна: 245 грн

Опис книги:

Після зникнення своєї подруги Марти Фауст знаходить у її помешканні щоденник снів. Марта писала, що уві сні потрапляє в одні й ті самі місця, де дівчину переслідують димні пси. Останній запис — про жахіття, що прийшло зі снів та оселилося в її будинку.

Фауст накладає описані Мартою місця на мапу міста і знаходить точку перетину. Так він потрапляє у Край Снів — потойбіччя, де Неістоти сусідять із сутностями, залежними від колективної пам’яті людей, де втрачаються всі спогади, зостається лише найважливіше… Тут блукають загиблі друзі Фауста, і саме сюди потрапила Марта — от тільки хто вона насправді? Чи потребує дівчина, оточена Золотими Просторами й кордонними псами, його допомоги? Зрештою, кожен знаходить власні відповіді, або залишається тут назавжди.

♦ ♦ ♦

Все золото твоїх снів — динамічне міське дарк-фентезі з подвійним дном магічного реалізму, що ламає та стирає кордони між сном і дійсністю, міфом і божевіллям. Сольний роман письменниці Кшисі Федорович розширює всесвіт її попередньої «Книги вигаданих неістот», написаної у співавторстві з Євгеном Ліром та ілюстрованої Натою Фріден. Глибокий, насичений алюзіями текст сприймається, ніби медитативна суміш химерних «Пригод Аліси у Дивокраї» Керрола й потужної «Криги» Яцека Дукая. Оповідь на перетині жанрів з перших сторінок занурить у вже знайому атмосферу моторошних сутностей Краю Снів, а дивовижна історія, побачена очима онейронавтів, пробиратиме до кісток, зачіпаючи приховані глибинами підсвідомості тривожні спогади читача. Спогади, котрих ніколи не існувало.

Приготуйтеся рушити стежками снів у золотій траві, замовляти віршами кордонних псів, віднайти своїх мертвих, стежити очима павуків, дивитися у сліпі дзеркала, зустрітися із задавненим страхом — і серед усього, може, знайти стежку, що виведе до себе.

Читати уривки з книги Все золото твоїх снів 

 

Рецензії

Автор: Ната ФріденКшися Федорович

Назва: «Все золото твоїх снів»

Видавництво: Дім Химер

Мова видання: Українська

Рік видання: 2021

Тип: Паперова книга

ISBN: 978-617-78421-7-9

Штрих-код: 9786177842179

Обкладинка: Тверда матова

Кількість сторінок: 240

Жанр: РОМАН Містика Темне фентезі Магічний реалізм НОВИНКА

Ілюстрації: Ната Фріден