Розпродаж

Жовтий Закон (РОЗПРОДАЖ)

Автор: Сергій Рибницький

Жанр: РОМАН Альтернативна історія Історична містифікація Антиутопія Соціальна фантастика Постапокаліпсис

Обкладинка: Тверда матова

Сторінок: 184

Рік видання: 2019

Тип: Паперова книга

Ціна: 120 99 грн

Опис книги:

Недалеке майбутнє. В українській столиці стався теракт. Довкола панують хаос та анархія, на тлі яких люди шукають утілення власної справедливості. Відтак героїв поглинає вир трагічного перетину приватних історій, де перед кожним постає ряд важливих питань. Чи існує межа між тероризмом і благими намірами? Чи здатні ми гуманно ставитись одне до одного та світу? Чи легко бути Богом? Розвиток подій уподібнюється до макабричних танців, а діалоги головних героїв стають символічними розмовами вищих сил, що призводить до неочікуваного й вибухового фіналу.

Рецензії

 • 21 Mar 2021 в 06:51
  Андрій #
  Розчарування.

  Привіт. Купив книгу за рекомендацією видавництва у 2019 році на Форумі видавців у місті Львів. Після прочитання передмови подумав, що її автор не мудрий і портить все враження від прочитання твору, але потім переконався, що сам твір, ех, жахливий. Якщо коротко: занадто швидка зміна ролей, а потім ще гірше, 100 разів повторити один і той самий опис, один і той сами неологізм, пане автор - я зрозумів це ще 2 глави назад, не треба повторювати, дякую. Правда, є ще гірша річ: часові рамки - спогади головного героя, політичні події та багато чого ще, що подається на проміжку часу відбуваються так ніби ми живемо у світі коміксів DC, а всі справи вирішують із швидкістю Флеша, кожна подія ніби стається за мить, а пояснення цих подій ніби тривало роками, що викликає жахливий досвід прочитання. Загалом, я не дочитав книгу, бо забув де її поставив і це вперше за все своє життя, коли я загуби книгу та радів. Надіюсь, що автора чекає успіх, а про Жовтий Закон ми всі колись забудемо, як страшний сон із дуже великим втраченим потенціалом. Надіюсь, сучасна українська література буде асоціюватися не з такими історіями.

 • 05 Sep 2021 в 03:04
  Роман #
  А мені сподобалось!

  За допомогою персонажів-архетипів автор розповідає про недалеке майбутнє, де політичні партії озброєні та відстоюють свою владу на вулицях міст в перестрілках, поки законодавство з останніх сил намагається обмежити т.зв. «прискорений обіг інформації» - адже старі закони втрачають сенс перед інформаційною потугою суспільства. Настрій книжки формують моторошні тенденції соціуму до самознищення, гостра проблематика відсталості права від прогресу, різниці менталітету поколінь та дитячої жорстокості в умовах пре-апокаліпсису. Класна штука була б для шкільної програми

 • 11 Nov 2021 в 19:59
  15annalav@gmail.com #
  Жовтий колір - передвісник смерті...

  Антиутопія (2019).
  Жорстоко, іронічно та по-справжньому.
  Жовтий - відтінок золота, рентген самотності та передвісник смерті.
  Жовтий колір - символ брехні, розбитих ілюзій та популістських обіцянок.
  #Жовтий_закон - це «темна альтернатива» розвитку українського суспільства, яке в недалекому майбутньому втратить хоч краплю гуманності та справедливості і загине у трясовині насилля та терору.
  #Жовтий_закон прийнято, теракт відбувся, жертв не можливо уникнути...
  Так що, вимкни wifi, читай книги.

Автор: Сергій Рибницький

Назва: «Жовтий Закон (РОЗПРОДАЖ)»

Видавництво: Дім Химер

Мова видання: Українська

Рік видання: 2019

Тип: Паперова книга

ISBN: 978-966-97870-3-3

Штрих-код: 9789669787033

Обкладинка: Тверда матова

Кількість сторінок: 184

Жанр: РОМАН Альтернативна історія Історична містифікація Антиутопія Соціальна фантастика Постапокаліпсис

Передмова: Степан Процюк