ЗИМОВИЙ КОМПЛЕКТ

Автор: Олег Поляков

Жанр: Психологічний трилер Історична містифікація

Обкладинка: Тверда матова

Тип: Паперова книга

Ціна: 480 375 грн

Опис книги:

ТЕРОР (роман)

Автор Ден Сіммонс

Перекладач Антон Санченко

Жанр Фантастика Горор Детектив

Видавництво Жупанського

Серія Ad Astra

Рік видання 2019

Сторінок 672

Ден Сіммонс відтворив історію реальної експедиції двох кораблів Королівського флоту Великобританії – «Еребуса» і «Терору», які 1845 року вирушили на пошуки проходу через Північний Льодовитий океан. Кораблі так і не повернулися.

Північ, лютий холод і не менш дошкульний голод, а також смерть від надприродного чогось, яка повсякчас чаїться десь поряд, раз у раз забираючи життя учасників експедиції. На тлі у буквальному сенсі смертельно-прекрасних пейзажів Півночі відбувається боротьба з байдужою і жорстокою до людини природою, боротьба з чимось невідомим, чого не можуть спинити ані рушниці, ані найлютіші бурі північної зими, врешті-решт, боротьба одне з одним, адже, як відомо з давніх-давен, людина – найстрашніший звір.

+ + +

Крижана карусель (роман)

Автор Олег Поляков

Жанр Психологічний трилер Містика

Видавництво Дім Химер

Рік видання 2019

Сторінок 224

Її звуть Христиною, але насправді вона Хризантема — як пізня осіння квітка, котрій не страшні перші морози й сніги. Вона шукає свою Україну на Майдані у вирі революційних подій, а потрапляє у моторошне й водночас прекрасне місце, де подобою велетенської платівки крутиться крижана карусель.

І химерна карусель метафорично кружлятиме, аж доки не перетвориться на безжальну рулетку, яка вершить долі маленьких людей-хризантем. Хто й навіщо звів крижану пастку на річковому льоду та в душах людей? Яка невидима сила обертає цю карусель? І чи вдасться, зрештою, зупинити її на шалених обертах?

 

Рецензії

Автор: Олег Поляков

Назва: «ЗИМОВИЙ КОМПЛЕКТ »

Видавництво: Видавництво Жупанського

Мова видання: Українська

Тип: Паперова книга

Обкладинка: Тверда матова

Жанр: Психологічний трилер Історична містифікація