МАСТРІД для ОНЕЙРОНАВТІВ

Автор: Ната ФріденКшися ФедоровичЄвген Лір

Жанр: БЕСТІАРІЙ Нон-фікшн БЕСТСЕЛЕР Дому Химер ЕКСКЛЮЗИВ Співавторство Ілюстроване видання НОВИНКА

Обкладинка: Тверда, тиснення золотою фольгою

Рік видання: 2020 - 2021

Тип: Паперова книга

Ціна: 675 555 грн

Опис книги:

Євген Лір та Кшися Федорович — автори спекулятивної енциклопедії «Книга вигаданих неістот» — створили міфопростір Неістот, що увійшов також і до їхніх сольних романів «Степовий бог» та «Все золото твоїх снів». Або ж вийшов звідти, хтозна? На основі цієї літературної містифікації ми поєднали три книги у комплект під назвою МАСТРІД для ОНЕЙРОНАВТІВ* + додали тематичну листівку з сетинґу Неістот у подарунок.

 

+ + +

Все золото твоїх снів (роман)

Авторка Кшися Федорович

Видавництво Дім Химер

Рік видання 2021

Сторінок 240

Після зникнення своєї подруги Марти Фауст знаходить у її помешканні щоденник снів. Марта писала, що уві сні потрапляє в одні й ті самі місця, де дівчину переслідують димні пси. Останній запис — про жахіття, що прийшло зі снів та оселилося в її будинку. Фауст накладає описані Мартою місця на мапу міста і знаходить точку перетину. Так він потрапляє у Край Снів — потойбіччя, де Неістоти сусідять із сутностями, залежними від колективної пам’яті людей, де втрачаються всі спогади, зостається лише найважливіше… Тут блукають загиблі друзі Фауста, і саме сюди потрапила Марта — от тільки хто вона насправді? Чи потребує дівчина, оточена Золотими Просторами й кордонними псами, його допомоги? Зрештою, кожен знаходить власні відповіді, або залишається тут назавжди.

 

+ + +

Степовий бог (новий наклад)

Бестселер Дому Химер

Автор Євген Лір

Видавництво Дім Химер

Рік видання 2019-2020

Сторінок 208

Хассара — це слово звучить, наче пісок, що скреготить на зубах. Безмежна руйнівна сила, яка існувала задовго до появи людства, знов прокидається серед порожніх степів. Та що про це може знати Сергій — чотирнадцятирічний хлопець, що волею випадку познайомився з дивакуватим відлюдником? Чи стане йому розуму лишитися осторонь, чи встоїть він перед спокусою рушити за спалахами химерного світла, що тут і там проймає Запропади-місто? І чи втримає Кам’яна Вежа натиск Великого Ніщо? Усі відповіді — в серці Степового бога.

 

+ + +

Книга вигаданих неістот (новий наклад)

Автори Євген Лір, Кшися Федорович

Ілюстраторка Ната Фріден

Художнє оформлення Влад Сорд

Видавництво Дім Химер

Рік видання 2019-2020

Сторінок 224

«Книга вигаданих неістот» — перше видання напряму «Химерний non-fiction». Оповідачі Євген Лір та Кшися Федорович пропонують читачам дослідження дивовижних створінь, що мешкають у небезпечному Краю Снів. Потрапити туди можна різними шляхами, але найпоширенішим є шлях онейронавтів: «провалитися» крізь звичайний сон у незнані, чужі для людини землі. Що приховує тихий шелест золотої трави та чому сам лише погляд на неї викликає нестримну жагу повернутись додому і розчинитися? Як урятуватися від заперечника, здатного нищити будь-яку сутність однією думкою? Скільки облич має Хассара? Як відрізнити будинок зі свідомістю від духу місця? Відповіді на ці питання дає «Книга вигаданих неістот» — ілюстрований довідник з міфопросторів, підсвідомо знайомих кожному з нас.

 

+ + +

Листівка «Місто темряви» (1 шт.)

Для видання бестіарію Книга вигаданих неістот художниця Ната Фріден створила понад 30 атмосферних малюнків. За одним з її ескізів ми надрукували листівки з QR-кодом на звороті, що веде на потаємну сторінку Неістот.

Матеріал: папір крейдований 250 г/м², двосторонній друк

Формат листівки: А6 (105 х 148 мм)

Рік видання: 2020

 

*Онейронавти (з давньогрецької) «ὄνειρος» позначає мрію або сон, «ναύτης» — мореплавців, тобто дослівно онейронавти є сноплавцями або снохідцями. Справжні снохідці — це ті, що хочуть запам’ятати та зрозуміти. Вони раз-по-раз вертаються до спогадів про зустрічі з незнаним, часто тривожні й лячні, аби усвідомити, що саме вони бачили, який вплив це видіння мало на речову реальність і які риси притаманні цьому «щось»... («Книга вигаданих неістот»)

Рецензії

Автор: Ната ФріденКшися ФедоровичЄвген Лір

Назва: «МАСТРІД для ОНЕЙРОНАВТІВ»

Видавництво: Дім Химер

Мова видання: Українська

Рік видання: 2020 - 2021

Тип: Паперова книга

Обкладинка: Тверда, тиснення золотою фольгою

Жанр: БЕСТІАРІЙ Нон-фікшн БЕСТСЕЛЕР Дому Химер ЕКСКЛЮЗИВ Співавторство Ілюстроване видання НОВИНКА

Ілюстрації: Ната Фріден