Комплект книг Вікторії Гранецької

Автор: Вікторія Гранецька

Жанр: РОМАН Збірка оповідань True story Магічний реалізм ЕКСКЛЮЗИВ

Обкладинка: Тверда матова з вибірковим лакуванням

Тип: Комплект

Ціна: 240 180 грн

Опис книги:

Щасливий + Reality Show/Magic Show

Щасливий (роман)

Авторка Вікторія Гранецька

Видавництво Нора-друк

Серія Читацький клуб

Рік видання 2015

Сторінок 296

...Її не обов’язково мають звати Джульєттою, а він може виявитися не Ромео. Але проти них – української дівчини Олесі та азербайджанського хлопця Юсіфа – може теж постати весь світ, у якому не лише батьки не стануть винятком, а й здається, навіть кров здибиться у незрозумілому й страшному своїми наслідками резус-конфлікті. Чи можна прийняти таку долю в обмін на щастя у шлюбі? Та, кажуть, у житті не буває випадковостей.

В авторському об’єктиві «Щасливого» — проблема історичної пам’яті та її очищення, ступінь неприйняття цінностей та ідеалів, породжених чужою культурою, а також взаємозв’язок релігій як єдине бажання людини пізнати Бога, врешті топос рідної Вінниці й простий, чи інколи занадто складний секрет сімейного щастя. Розібратися у хитросплетіннях доль, звичаїв, обставин, як завжди, допомагає Вікторії Гранецькій ірреальна площина сну, видіння, одкровення, що стала вже своєрідною візитівкою її письменницького стилю.

2015 року роман нагороджено спецвідзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Гранд-Коронація слова». 2017 року Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України схвалив книгу «Щасливий» для використання в загальноосвітніх навчальних закладах.

 

+ + +

Reality Show/Magic Show (збірка оповідань)

Авторка Вікторія Гранецька

Видавництво Дім Химер

Формат алігат

Рік видання 2019

Сторінок 192

«Reality Show/Magic Show» — це «двостороння» збірка оповідань, що в ній Вікторія Гранецька зібрала сюжети своїх ненаписаних романів. З одного боку — справжні історії на основі химерних реальних подій («Reality Show), з іншого — вигадані фантастичні сюжети («Magic Show»). Поєднує їх тринадцяте оповідання, в котрому сходяться всі персонажі та завершуються їхні історії.

Проте авторка переконливо радить не читати, особливо ж не дочитувати цю збірку під час мандрів залізницею. Чому? Візьміть книжку в дорогу й дізнаєтеся!

Книгу нагороджено Всеукраїнською літературною премією ім. М. Коцюбинського (2019 р.)

 

Рецензії

Автор: Вікторія Гранецька

Назва: «Комплект книг Вікторії Гранецької »

Видавництво: Дім Химер

Мова видання: Українська

Тип: Комплект

Обкладинка: Тверда матова з вибірковим лакуванням

Жанр: РОМАН Збірка оповідань True story Магічний реалізм ЕКСКЛЮЗИВ