Комплект книг Вікторії Гранецької (ОНОВЛЕНО)

Автор: Вікторія Гранецька

Жанр: РОМАН Альтернативна історія АЛІГАТ Збірка оповідань True story Антиутопія Магічний реалізм Подарункове видання Демонологія Неоготика ЕКСКЛЮЗИВ НОВИНКА

Обкладинка: Тверда матова з вибірковим лакуванням

Рік видання: 2015 - 2021

Тип: Комплект

Ціна: 605 555 грн

Опис книги:

СКЛАД КОМПЛЕКТУ: ТІЛО™ (сувенірно-колекційне перевидання з ЧОРНИМИ зрізами) + Щасливий + Reality Show/Magic Show + Чорна "анти-листівка" ТІЛО™ (1 шт.)

+ + +

ТІЛО™ (примірник з ЧОРНИМИ зрізами)

Дилогія ДІТИ МАГДАЛИНИ 

Авторка Вікторія Гранецька

Рік першого видання 2013

Рік перевидання 2021

Видавництво Дім Химер

Сторінок 352 + чорний зріз + ляссе

Обкладинка тверда із золотим тисненням

2033 рік. Альтернативний світ недалекого майбутнього, де люди вже не старіють і не помирають від хвороб завдяки технології «трансплантації» свідомості. Це — світ усемогутньої медичної корпорації «ТІЛО™», що дарує обраним вічне життя шляхом завантаження їхніх душ у молоді тіла. Світ, у котрому ви щасливі й омолоджені за прийнятну ціну, або ж — упосліджені боржники системи, відтак — постачальники біоматеріалу для корпорації.

 

+ + +

Щасливий (роман)

Авторка Вікторія Гранецька

Видавництво Нора-друк

Серія Читацький клуб

Рік видання 2015

Сторінок 296

...Її не обов’язково мають звати Джульєттою, а він може виявитися не Ромео. Але проти них – української дівчини Олесі та азербайджанського хлопця Юсіфа – може теж постати весь світ, у якому не лише батьки не стануть винятком, а й здається, навіть кров здибиться у незрозумілому й страшному своїми наслідками резус-конфлікті. Чи можна прийняти таку долю в обмін на щастя у шлюбі? Та, кажуть, у житті не буває випадковостей.

В авторському об’єктиві «Щасливого» — проблема історичної пам’яті та її очищення, ступінь неприйняття цінностей та ідеалів, породжених чужою культурою, а також взаємозв’язок релігій як єдине бажання людини пізнати Бога, врешті топос рідної Вінниці й простий, чи інколи занадто складний секрет сімейного щастя. Розібратися у хитросплетіннях доль, звичаїв, обставин, як завжди, допомагає Вікторії Гранецькій ірреальна площина сну, видіння, одкровення, що стала вже своєрідною візитівкою її письменницького стилю.

2015 рік: роман нагороджено спецвідзнакою Міжнародного літературного конкурсу «Гранд-Коронація слова». 2017 року Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України схвалив книгу «Щасливий» для використання в загальноосвітніх навчальних закладах

2021 рік: книгу перекладено та видано азербайджанською

З нагоди видання перекладу запускаємо у друк суперобкладинку від Влада Сорда для українського видання роману "Щасливий":

УВАГА: Комплект із книгою в суперобкладинці буде доступний для замовлень з 30.11.2021

 

+ + +

Reality Show/Magic Show (збірка оповідань)

Авторка Вікторія Гранецька

Видавництво Дім Химер

Формат алігат

Рік видання 2019

Сторінок 192

«Reality Show/Magic Show» — це «двостороння» збірка оповідань, що в ній Вікторія Гранецька зібрала сюжети своїх ненаписаних романів. З одного боку — справжні історії на основі химерних реальних подій («Reality Show), з іншого — вигадані фантастичні сюжети («Magic Show»). Поєднує їх тринадцяте оповідання, в котрому сходяться всі персонажі та завершуються їхні історії.

Проте авторка переконливо радить не читати, особливо ж не дочитувати цю збірку під час мандрів залізницею. Чому? Візьміть книжку в дорогу й дізнаєтеся!

Книгу нагороджено Всеукраїнською літературною премією ім. М. Коцюбинського (2019 р.)

 

+ + +

Чорна анти-листівка ТІЛО™ (1 шт.)

Для сувенірно-колекційного перевидання роману Вікторії Гранецької ТІЛО™  дизайнер Влад Сорд створив унікальну чорну анти-листівку із символікою книги.

ВАЖЛИВО: підписувати такі листівки можна білим чи сріблястим маркером або ж гелевою ручкою (позаяк на звороті – чорне тло). 

Матеріал: папір матовий крейдований 300 г/м², двосторонній друк

Формат листівки: А6 (105 х 148 мм)

Рік видання: 2021

 

Рецензії

Автор: Вікторія Гранецька

Назва: «Комплект книг Вікторії Гранецької (ОНОВЛЕНО)»

Видавництво: Дім Химер

Мова видання: Українська

Рік видання: 2015 - 2021

Тип: Комплект

Обкладинка: Тверда матова з вибірковим лакуванням

Жанр: РОМАН Альтернативна історія АЛІГАТ Збірка оповідань True story Антиутопія Магічний реалізм Подарункове видання Демонологія Неоготика ЕКСКЛЮЗИВ НОВИНКА