Розпродаж

РОЗПРОДАЖ – до 50 %

Автор: Маргарита СурженкоАртур ЗакордонецьАлевтіна ШавлачОлег Поляков

Жанр: РОМАН Містика Темне фентезі Магічний реалізм Роман-ілюзія Постапокаліпсис ЕКСКЛЮЗИВ ОСТАННІ ПРИМІРНИКИ

Обкладинка: Тверда матова

Рік видання: 2019

Тип: Комплект

Ціна: 760 400 грн

Опис книги:

ФІНАЛЬНИЙ РОЗПРОДАЖ ОСТАННІХ ПРИМІРНИКІВ 4 РОМАНІВ У КОМПЛЕКТІ ЗІ ЗНИЖКОЮ - до 50 %

УВАГА: на примірниках із розпродажу присутні наліпки-цінники з книгарень

 

СКЛАД КОМПЛЕКТУ

+++

Знак Єви (роман)

Авторка: Алевтіна Шавлач

Сторінок: 320

Ціна: 250 грн. 125 грн. у комплекті (економія 50 %)

Українське фентезі — темне, героїчне, містичне... Алевтіна Шавлач у своєму фентезі-романі пропонує нам цікаву й вельми небезпечну подорож в інший вимір. Туди, де панують первісні закони, жорстокі звичаї та племена Вовків, що пошматували Землю на одинадцять володінь. Люди посідають там найнижчу ланку — це поневолені й принижені плазуни, які живуть у вічному страху перед Вовками.

Що ж станеться, коли до Вовчих володінь потрапить звичайна людська дівчина з нашого світу, випадково переступивши межу між двома вимірами? Як вижити тендітній чужинці в цій жорстокій реальності, де повсякчас точиться війна, а люди в цій війні — у буквальному значенні — гарматне м’ясо?

 

+++

Крижана карусель (роман)

Автор: Олег Поляков

Сторінок: 224

Ціна: 200 грн. 100 грн. у комплекті (економія 50 %)

Її звуть Христиною, але насправді вона Хризантема — як пізня осіння квітка, котрій не страшні перші морози й сніги. Вона шукає свою Україну на Майдані у вирі революційних подій, а потрапляє у моторошне й водночас прекрасне місце, де подобою велетенської платівки крутиться крижана карусель.

І химерна карусель метафорично кружлятиме, аж доки не перетвориться на безжальну рулетку, яка вершить долі маленьких людей-хризантем. Хто й навіщо звів крижану пастку на річковому льоду та в душах людей? Яка невидима сила обертає цю карусель? І чи вдасться, зрештою, зупинити її на шалених обертах?

 

+++

Гримуля (роман)

Автор: Артур Закордонець

Сторінок: 176

Ціна: 160 грн. 95 грн. у комплекті (економія понад 40 %)

Полюбляєте «жахастики» а-ля Стівен Кінг? Тоді вам не пройти повз «Гримулю»! Цим романом відомий письменник-фантаст Артур Закордонець творить справжню «кінгівську» моторош в нашій сучасній літературі. «Гримуля» — це українське «Воно» навиворіт. Це історія про дітей, але не для дітей. Про дітей та витворених ними монстрів, котрі прориваються крізь свою безмежну наївну уяву до реальності, щоб захищати, оберігати й… нести на вулиці істинний потойбічний жах, народжений із покинутих та забутих іграшок у кімнатах дитсадків.

 

+++

Дівчина, яка шукала свою сукню (роман)

Авторка: Маргарита Сурженко

Сторінок: 176

Ціна: 150 грн. 80 грн. у комплекті (економія понад 46 %)

Лора — найщасливіша дівчина на світі. Щодня вона відчуває запах океану на тропічних островах, проходжається червоною доріжкою у товаристві голлівудських акторів, вбрана в дизайнерську сукню з діамантами… Дарма, що це лише ілюзії, витворені її неймовірною уявою, насправді ж діаманти — звичайні камінці, які вона назбирала біля Дніпра, сукня — шматок старої штори, а красень-коханий — вигаданий після перегляду фільму з Бредлі Купером. Адже в реальному житті Лора живе самотою в пошарпаній однокімнатці, працює у фаст-фуді та щомісяця робить паперові літачки з несплачених рахунків за комунальні послуги й запускає їх зі свого вікна на вулицю.

Що ж станеться, якщо дівчину раптом «вилікують» від ілюзій, і вона опиниться сам-на-сам зі своїм справжнім життям? 

 

Рецензії

Автор: Маргарита СурженкоАртур ЗакордонецьАлевтіна ШавлачОлег Поляков

Назва: «РОЗПРОДАЖ – до 50 % »

Видавництво: Дім Химер

Мова видання: Українська

Рік видання: 2019

Тип: Комплект

Обкладинка: Тверда матова

Жанр: РОМАН Містика Темне фентезі Магічний реалізм Роман-ілюзія Постапокаліпсис ЕКСКЛЮЗИВ ОСТАННІ ПРИМІРНИКИ