КОМПЛЕКТ СНОВИДЦІВ (Подарунковий)

Автор: Ната ФріденКшися ФедоровичВлад СордЄвген Лір

Жанр: БЕСТІАРІЙ Нон-фікшн АРТБУК Подарункове видання ЕКСКЛЮЗИВ Ілюстроване видання

Обкладинка: Тверда, тиснення золотою фольгою

Рік видання: 2020-2021

Тип: Комплект

Ціна: 480 359 грн

Опис книги:

КОМПЛЕКТ СНОВИДЦІВ (книга + нотатник + листівка + подарункове пакування)

Книга вигаданих неістот (1 прим.)

Автори Євген Лір, Кшися Федорович

Ілюстраторка Ната Фріден

Художнє оформлення Влад Сорд

Видавництво Дім Химер

Рік видання 2019-2020

Сторінок 224

«Книга вигаданих неістот» — перше видання напряму «Химерний non-fiction». Оповідачі Євген Лір та Кшися Федорович пропонують читачам дослідження дивовижних створінь, що мешкають у небезпечному Краю Снів. Потрапити туди можна різними шляхами, але найпоширенішим є шлях онейронавтів: «провалитися» крізь звичайний сон у незнані, чужі для людини землі. Що приховує тихий шелест золотої трави та чому сам лише погляд на неї викликає нестримну жагу повернутись додому і розчинитися? Як урятуватися від заперечника, здатного нищити будь-яку сутність однією думкою? Скільки облич має Хассара? Як відрізнити будинок зі свідомістю від духу місця? Відповіді на ці питання дає «Книга вигаданих неістот» — ілюстрований довідник з міфопросторів, підсвідомо знайомих кожному з нас.

 

+ + + 

Нотатник для снів (1 шт.)

Ексклюзивний «Нотатник для снів» створено спеціально до ілюстрованого видання бестіарію Книга вигаданих неістот із символікою та в кольорах книги. Тверда темно-смарагдова обкладинка, золоте тиснення, стилізовані форзаци, якісний кремовий папір — сни можна не лише записувати, а й малювати! «Нотатник для снів» стане вишуканим подарунком для особливої людини до будь-якого свята. Але попереджаємо — такий подарунок ви схочете залишити собі) 

Формат: А6 (110 х 150 х 12 мм)

Обсяг: 64 аркуші (незадруковані)

Обкладинка: тверда, вибіркове тиснення золотою фольгою

Форзаци: задруковані (повноколірний друк)

Внутрішній блок: папір Сream lux 70 г/м² (Фінляндія)

2-й наклад (лімітована серія): 200 примірників

Роки видання: 2021-2022

 

+ + +

Листівка «Місто темряви» (1 шт.)

Для ілюстрованого довідника з міфопросторів Книга вигаданих неістот художниця Ната Фріден створила понад 30 атмосферних малюнків. За одним з її ескізів ми надрукували листівки з QR-кодом на звороті, що веде на потаємну сторінку Неістот.

Матеріал: папір крейдований 250 г/м²

Друк: двосторонній повноколірний

Формат листівки: А6 (105 х 148 мм)

Рік видання: 2020

 

+ + +

ПОДАРУНКОВЕ ПАКУВАННЯ

Віднедавна до кожного замовлення в інтернет-книгарні Дому Химер можна додати подарункове пакування (у даному разі послуга вже включена у ціну комплекту за акційною знижкою).

Що таке подарункове пакування? Насамперед це концептуальний підхід до кожного замовлення, адже будь-яка книга — унікальна, тож і упаковка має певним чином відображати суть того, що всередині. Далі — беремо до уваги подію, з нагоди якої готується подарунок (приміром, День народження, Річниця шлюбу тощо).

І, звичайно ж, особисті побажання замовника: що більше інформації Ви нам залишите у Примітці до замовлення, то цікавішою вийде Ваша упаковка) Або ж надсилайте свої рекомендації окремим листом на видавничу пошту одразу після оформлення замовлення: chimeraspublisher@gmail.com

Подарункове пакування  це також декор для оформлення книг та сувенірів (коробки безкоштовні для всіх замовлень, оплата лише за предмети декорування) + власне, робота (саме пакування, котре виконують, звісно ж, видавничі коти)) Якщо дуже знадобиться, коти можуть навіть підписати від Вас листівку для людини, котрій призначено подарунок))

І нарешті — невеличка фотогалерея зі зразками наших робіт (утім, це лише орієнтовні зразки, позаяк не буває двох цілком ідентичних подарункових упаковок: у процесі декорування завжди створюється щось нове).   

 

Рецензії

Автор: Ната ФріденКшися ФедоровичВлад СордЄвген Лір

Назва: «КОМПЛЕКТ СНОВИДЦІВ (Подарунковий)»

Видавництво: Дім Химер

Мова видання: Українська

Рік видання: 2020-2021

Тип: Комплект

Обкладинка: Тверда, тиснення золотою фольгою

Жанр: БЕСТІАРІЙ Нон-фікшн АРТБУК Подарункове видання ЕКСКЛЮЗИВ Ілюстроване видання

Ілюстрації: Ната Фріден