Пісні Степових Неістот

Автор: Кшися ФедоровичВлад СордЄвген Лір

Жанр: РОМАН Темне фентезі Поетична антологія БЕСТІАРІЙ АРТБУК Подарункове видання ЕКСКЛЮЗИВ Ілюстроване видання

Обкладинка: Тверда, тиснення золотою фольгою

Рік видання: 2020

Тип: Комплект

Ціна: 680 555 грн

Опис книги:

КОМПЛЕКТ Пісні Степових Неістот

+ + +

Пісні тіней і порожнечі (Антологія української темної поезії ХХ ст.)

Автор ідеї та упорядник Євген Лір

Ілюстрації: Ната Фріден

Художнє оформлення: Влад Сорд

Видавництво Дім Химер

Рік видання 2020

Сторінок 128

У «Піснях тіней і порожнечі» письменник, перекладач та дослідник темної літератури Євген Лір пропонує новий погляд на наші 20-ті — оптику мороку, містики і згуби. Це зібрання поезій окреслює якщо не канон української постготичної лірики, то принаймні місце, де такий канон міг би утворитись. Євген Плужник, Михайль Семенко, Павло Филипович, Богдан-Ігор Антонич, Олена Теліга та інші поети зазвучать по-новому, а нариси Ліра щодо стилістики, діалектики та їхніх спільних авторських рис допоможуть скласти загальне уявлення про макабричний бік Розстріляного Відродження. Деякі тексти публікуються вперше за часів Незалежності.

 

+ + +

Степовий бог (новий наклад)

Автор Євген Лір

Видавництво Дім Химер

Рік видання 2019-2020

Сторінок 208

Хассара — це слово звучить, наче пісок, що скреготить на зубах. Безмежна руйнівна сила, яка існувала задовго до появи людства, знов прокидається серед порожніх степів. Та що про це може знати Сергій — чотирнадцятирічний хлопець, що волею випадку познайомився з дивакуватим відлюдником? Чи стане йому розуму лишитися осторонь, чи встоїть він перед спокусою рушити за спалахами химерного світла, що тут і там проймає Запропади-місто? І чи втримає Кам’яна Вежа натиск Великого Ніщо? Усі відповіді — в серці Степового бога.

 

+ + +

Книга вигаданих неістот (новий наклад)

Автори Євген Лір, Кшися Федорович

Ілюстраторка Ната Фріден

Художнє оформлення Влад Сорд

Видавництво Дім Химер

Рік видання 2019-2020

Сторінок 224

«Книга вигаданих неістот» — перше видання напряму «Химерний non-fiction». Оповідачі Євген Лір та Кшися Федорович пропонують читачам дослідження дивовижних створінь, що мешкають у небезпечному Краю Снів. Потрапити туди можна різними шляхами, але найпоширенішим є шлях онейронавтів: «провалитися» крізь звичайний сон у незнані, чужі для людини землі. Що приховує тихий шелест золотої трави та чому сам лише погляд на неї викликає нестримну жагу повернутись додому і розчинитися? Як урятуватися від заперечника, здатного нищити будь-яку сутність однією думкою? Скільки облич має Хассара? Як відрізнити будинок зі свідомістю від духу місця? Відповіді на ці питання дає «Книга вигаданих неістот» — ілюстрований довідник з міфопросторів, підсвідомо знайомих кожному з нас.

 

+ + +

Листівка «Місто темряви» (1 шт.)

Для ілюстрованого видання Книга вигаданих неістот художниця Ната Фріден створила понад 30 атмосферних малюнків. За одним з її ескізів ми надрукували листівки з QR-кодом на звороті, що веде на потаємну сторінку Неістот.

Матеріал: папір крейдований 250 г/м², двосторонній друк

Формат листівки: А6 (105 х 148 мм)

Рік видання: 2020

 

Рецензії

Автор: Кшися ФедоровичВлад СордЄвген Лір

Назва: «Пісні Степових Неістот»

Видавництво: Дім Химер

Мова видання: Українська

Рік видання: 2020

Тип: Комплект

Обкладинка: Тверда, тиснення золотою фольгою

Жанр: РОМАН Темне фентезі Поетична антологія БЕСТІАРІЙ АРТБУК Подарункове видання ЕКСКЛЮЗИВ Ілюстроване видання

Ілюстрації: Ната Фріден