Романи Поліни Кулакової КОМПЛЕКТ

Автор: Поліна Кулакова

Жанр: Детектив True story Психологічний трилер

Обкладинка: Тверда матова

Тип: Комплект

Ціна: 430 349 грн

Опис книги:

КОМПЛЕКТ РОМАНІВ-БЕСТСЕЛЕРІВ ПОЛІНИ КУЛАКОВОЇ!

+ + +

КОРСО (роман)

Авторка Поліна Кулакова

Видавництво Discursus

Рік видання 2017, перевидання 2020

Сторінок 232

Для всіх Єва завжди була милою, доброзичливою дівчиною. Такою вона видавалася й собі. Аж поки одного дня в її життя не ввірвався таємничий пес-знайда — і все пішло шкереберть: кохання, робота, сім’я. У шаленому вирі подій несподівано зникає подруга героїні. Поліція і медіа говорять про серійного вбивцю. Розпочинається розслідування — і Єва опиняється в епіцентрі жаху. Чи вистачить їй мужності й доброти, щоб протистояти злу, яке невідворотно наближається?

+ + +

Дівчина, яку ми вбили (роман)

Авторка Поліна Кулакова

Видавництво Дім Химер

Рік видання 2019, перевидання 2020

Сторінок 160

1999 рік, Івано-Франківськ. Їх було п’ятеро хлопців-підлітків — безтурботних, зухвалих, сповнених надій на нове життя. І була вона — красуня Ліда у блакитній літній сукенці, котру жоден з них уже ніколи не забуде. Тому що провина не згорить у вогнищі, як блакитний нейлон…

За сімнадцять років після Ліди вони знову зберуться разом, аби поновити шкільну дружбу й пробачити давні кривди. Знову розкладуть багаття. І та мертва дівчина, можливо, теж нічого не забуде. Адже тепер їхня черга стрибати крізь вогонь.

+ + +

Усі їхні демони (роман)

Авторка Поліна Кулакова

Видавництво Дім Химер

Рік видання 2020

Сторінок 208

В одній з квартир сірої «хрущовки» живе, здавалося б, звичайна сім’я. Проте за зачиненими дверима того дому відбуваються тривожні події, що їх байдужі сусіди воліють не помічати. Жінка, котра потерпає від домашнього насилля; хлопець-підліток, який шукає розуміння й підтримку на вулиці; самотня дев’ятирічна дівчинка, що вчиться жити з «демонами» своїх батьків…

«Усі їхні демони» — вибуховий соціальний трилер про дітей, позбавлених дитинства, алкоголізм, байдужість… та криваві вбивства у маленькому містечку.

До кожного комплекту – листівка у подарунок!

 

Рецензії

Автор: Поліна Кулакова

Назва: «Романи Поліни Кулакової КОМПЛЕКТ»

Видавництво: Дім Химер

Мова видання: Українська

Тип: Комплект

Обкладинка: Тверда матова

Жанр: Детектив True story Психологічний трилер