Розпродаж

Збірний Комплект Химер РОЗПРОДАЖ – 30 % + подарунок

Автор: Кшися ФедоровичАліса ГаврильченкоОлег ШинкаренкоСергій РибницькийВікторія ГранецькаТіна ГальяноваПоліна Кулакова

Жанр: Збірка оповідань ЕКСКЛЮЗИВ Моторош 16+ Обережно! Нецензурна лексика

Обкладинка: М'яка з клапанами

Рік видання: 2019-2021

Тип: Комплект

Ціна: 720 499 грн

Опис книги:

У подарунок до комплекту — «Антисоціальна» листівка** 

 

СКЛАД КОМПЛЕКТУ:

+++ 

Вбивство на вулиці… (18 оповідань)

Список авторів та оповідань

Укл. Аліса Гаврильченко

Жанр Детектив Містика Горор

Рік видання 2019

Сторінок 260

Сімнадцять моторошних оповідань, ретельно відібраних у рамках літературного конкурсу інтернет-журналу «Стос». Сімнадцять сучасних українських авторів горору, кожен з яких по-своєму цікавий і неповторний на тлі інших. І Едґар По у вишиванці на обкладинці — як темний гуру наших молодих письменників, що ступили на шлях нової готичної прози, детективного нуару, містики та жахів. А на останніх сторінках — атмосферний прикінцевий бонус — оповідання організаторки конкурсу й редакторки видання Аліси Гаврильченко «Заплановане вбивство: як усе починалось». Тож розгорніть цю книгу, нехай усе розпочнеться. 

+ + +

Львів. Доза. Порно. (23 оповідання)

Список авторів та оповідань

Укл. Вікторія Михайлова

Жанр Темне фентезі Фантастика Хуліганська проза

Рік видання 2019

Сторінок 256

Любий читачу! Ти тримаєш у руках найогиднішу та наймерзеннішу збірку оповідань, яку тільки можна уявити. Хутко поверни її на полицю книгарні, звідки взяв, доки ніхто не бачить. Якщо ж ти вже купив або вкрав її та несеш додому, аби ввечері усамітнитися з цими брудними і сороміцькими історіями, то знай — тебе очікує тріпова подорож темними й смердючими закапелками чарівного вдень, проте незбагненного вночі міста Лева, де зачаїлися збочені вар’яти та вкрай підступні пісюнкові злодії, всілякі лярви та курви, лихварі-людожери та сміттярі-безхатьки… І їм кортить почастувати тебе аж ніяк не філіжанкою запашної кави з пляцками-марципанами-чоколядами. Це зовсім інший, потаємний та нечемний Львів, який не показують туристам і про який ніколи не напишуть у пристойній книжці. Чи готовий ти скуштувати його сумнівних смаколиків?

+ + +

Антисоціальна мережа (34 оповідання)

Список авторів та оповідань

Укл. Вікторія Гранецька

Жанр Фантастика Горор Містифікація

Рік видання 2020

Сторінок 488

«Антисоціальна мережа» — результат однойменного літературного конкурсу химерних історій, місцем дії яких є соцмережі. Адже всі ми так чи інакше «сусідимо» в соцмережах, навіть якщо не знайомі одне з одним. Наскільки ми та наші діти вразливі у цьому відкритому доступі? Які дивні речі, котрих ми навіть не помічаємо, щодня відбуваються в соціальних мережах? Збірка пропонує власну міфологію українського сеґменту соцмереж та власну галерею «монстрів», що їх породили віртуальні спільноти нашого часу (і це вже не Синій Кит, Слендермен, Момо чи інші). Зустрічайте велику книгу «антисоціальних» міфів, до складу якої увійшло 34 оповідання від авторів-переможців та журі, — не просто аби «налякати», а для того, щоб застерегти.

+ + +

«Антисоціальна» екоторба

До збірки оповідань «Антисоціальна мережа» ми підготували лінійку сувенірної продукції, яку можна замовити комплектом із книгою, або ж кожен уподобаний сувенір окремо.

Промовиста «Антисоціальна» екоторбинка стане зручним пакуванням для книжок, а також нагодою продемонструвати свою (і нашу) позицію щодо соцмереж)

Принт: «антисоціальна» символіка з обкладинки однойменної книги

Розміри екоторби: 38 x 40 см, довжина ручок 60 см

Матеріал: чорний спанбонд, триколірний друк (шовкографія) 

 

+ + +

** «Антисоціальна» листівка (подарунок)

До збірки оповідань «Антисоціальна мережа» ми підготували лінійку сувенірної продукції, яку можна замовити комплектом із книгою, або ж кожен уподобаний сувенір окремо. «Антисоціальна» листівка стане оригінальним привітанням до будь-якого свята.

ВАЖЛИВО: підписувати такі листівки можна білим чи сріблястим маркером або ж гелевою ручкою (позаяк на звороті – темне тло). 

Матеріал: папір крейдований 250 г/м², двосторонній друк

Формат листівки: А6 (105 х 148 мм)

Рік видання: 2020

 

Рецензії

Автор: Кшися ФедоровичАліса ГаврильченкоОлег ШинкаренкоСергій РибницькийВікторія ГранецькаТіна ГальяноваПоліна Кулакова

Назва: «Збірний Комплект Химер РОЗПРОДАЖ – 30 % + подарунок»

Видавництво: Дім Химер

Мова видання: Українська

Рік видання: 2019-2021

Тип: Комплект

Обкладинка: М'яка з клапанами

Жанр: Збірка оповідань ЕКСКЛЮЗИВ Моторош 16+ Обережно! Нецензурна лексика

Ілюстрації: Влад Сорд