Добрі новини із Дому Химер: з 01 лютого 2022 безкоштовна доставка вже не залежатиме від суми чи кількості книг у замовленні. Акційна пропозиція місяця: даруємо безкоштовну доставку в обмін на файний відгук про книги/авторів/роботу видавництва на Google Business Profile

Адже ми цінуємо зворотний зв’язок із читачами, прагнемо ставати кращими для вас і дуже радіємо, коли вам направду подобається те, що ми робимо. Відтак настав час ВИНАГОРОД та ПОДАРУНКІВ за читацьку лояльність. Усе дуже просто: залишаєте відгук отут, робите скриншот і надсилаєте на видавничу пошту: chimeraspublisher@gmail.com

Далі - очікуєте на своє поточне замовлення із безкоштовною доставкою від видавництва. До речі, наші поштові відправлення стають дедалі оперативнішими завдяки новим людям, що прийшли працювати до Видавничих котів у Дім Химер, тож… якщо наразі вже маєте оформлене замовлення і хочете безкоштовну доставку, хутко переходьте за посиланням, пишіть свої враження у відгуку та відправляйте нам скриншот.

ВАЖЛИВО: у листі обов’язково вкажіть номер свого замовлення. Якщо ж плануєте використати цей бонус наступного разу, нагадайте у примітці до нового замовлення про участь в акції, а ми організуємо БЕЗКОШТОВНУ доставку.

 

Р. S. Авторам найцікавіших відгуків, які особливо зворушать і надихнуть Видавничих котів до подальших звершень, докладатимемо маленькі подаруночки (книжкові закладинки, листівки, наліпки тощо). Акція на Google Business Profile триватиме до 28.02.2022, тож із нетерпінням чекаємо ваших відгуків та розпочинаємо святковий розпродаж зі знижками і подарунками до Дня усіх закоханих:

Щиро Ваші,

Видавничі коти