Передпродаж
Передпродаж
Передпродаж

Амулет КОЛЬКАТАР (передпродаж)

Товар: Кулони

Ціна: 500 380 грн

Опис товару:

Унікальний сувенір зі світу темного фентезі ПЛОМІНЬ, створений за ескізом автора Івана Лукавого, нарешті у видавничій крамничці. А це означає, що настав ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ЕТАП ПЕРЕДПРОДАЖУ напередодні виходу у світ першої книги тетралогії. Тож користайтеся нагодою замовити ще одну колекційну річ за акційною ціною – і ТЕРПЛЯЧЕ ОЧІКУЙТЕ на доставку (сувенірна продукція буде відправлена у комплектах із книжками). 

ДРУЗІ, ВАЖЛИВО НА ДАНОМУ ЕТАПІ не відволікати видавців та автора від роботи над книгою черговими перепитуваннями й уточненнями щодо остаточної дати та години її виходу. «Кривава сівба» вийде друком, щойно буде готова, бо ми не пожертвуємо якістю видання заради дедлайнів. А потім усі, як завжди, отримають свої примірники.  

 

КОЛЬКАТАР* виготовлено на замовлення Дому Химер у ВТО «Орден»

МАТЕРІАЛ: надміцний сплав із латуні, нікелю, титану, міді з антикорозійним гіпоалергенним напиленням і чорнінням під старовину (ручна робота)

ЕСКІЗ та ДИЗАЙН: Іван Лукавий, Влад Сорд

ЛІМІТОВАНИЙ НАКЛАД: 50 шт.⠀⠀

РОЗМІР: 45 х 35 х 5 мм

ВАГА: 16 г   

 

Амулет КОЛЬКАТАР у романному світі — одна з алхімограм «Вогняних Постулатів», основної доктрини Церкви Всесвітнього Пломеню. Уособлює священний процес світотворення, народження всього сущого, який також називають Великою Алхімією. Цей таємничий знак там виготовляють із теламоніту, знаного як «надсталь». Його носять та шанують усі церковні ордени, а також деякі підрозділи імперського війська. Після повалення старих богів та вигнання чаклунів з Озерної Імперії саме його церковники обрали символом своєї віри. Саме його малювали кров’ю убитих жерців на воротах зруйнованих храмів. Саме він виблискує на панцирах ландскнехтів з Йомборга та щитах аргальських лицарів. І саме він — останнє, що бачить єретик, коли навздогін йому відправляють безжальних спокутувачів…

* амулет-підвіска продається БЕЗ ланцюжка  

 

Рецензії

Назва: «Амулет КОЛЬКАТАР (передпродаж)»

Товар: Кулони