КОМПЛЕКТ для ПАРАлельних СНІВ (подарунковий)

Товар: Подарункові набори

Ціна: 302 199 грн

Опис товару:

+ + +

КОМПЛЕКТ для ПАРАлельних СНІВ (подарунковий) ♥♥

СКЛАД КОМПЛЕКТУ: Нотатник для снів (2 шт.) + листівка Місто Темряви (2 шт.) + подарункове пакування = 302 грн. 199 грн.

+ + +

Нотатник для снів (2 шт.)

Формат: А6 (110 х 150)

Обсяг: 64 аркуші (незадруковані)

Папір: Сream lux 70 г/м² (Фінляндія)

Художнє оформлення: Влад Сорд

Лімітований наклад: 300 примірників

Рік: видання: 2021

Ексклюзивний «Нотатник для снів» надруковано спеціально до ілюстрованого видання бестіарію Книга вигаданих неістот із символікою та в кольорах книги. Тверда темно-смарагдова обкладинка, вибіркове золоте тиснення, стилізовані форзаци, якісний кремовий папір — тепер сни можна не лише записувати, а й малювати. «Нотатник» стане вишуканим подарунком для особливої людини. А відтепер — для вас обох у подарунковій упаковці від Дому Химер! 

 

+ + +

Листівка «Місто темряви» (2 шт.)

Для Книги вигаданих неістот художниця Ната Фріден створила понад 30 атмосферних малюнків. За одним з її ескізів ми надрукували листівки з QR-кодом на звороті, що веде на потаємну сторінку Неістот. Відтак до кожного нотатника у подарунковий комплект докладаємо по листівці.

Матеріал: папір крейдований 250 г/м², двосторонній друк

Формат листівки: А6 (105 х 148 мм)

Рік видання: 2020

 

+ + +

ПОДАРУНКОВЕ ПАКУВАННЯ (новинка!)

Віднедавна до кожного замовлення в інтернет-книгарні Дому Химер можна додати подарункове пакування (у даному разі послуга вже включена у ціну комплекту за акційною знижкою).

Що таке подарункове пакування? Насамперед це концептуальний підхід до кожного замовлення, адже будь-яка книга — унікальна, тож і упаковка має певним чином відображати суть того, що всередині. Далі — беремо до уваги подію, з нагоди якої готується подарунок (приміром, День народження, Річниця шлюбу тощо).

І, звичайно ж, особисті побажання замовника: що більше інформації Ви нам залишите у Примітці до замовлення, то цікавішою вийде Ваша упаковка) Або ж надсилайте свої рекомендації окремим листом на видавничу пошту одразу після оформлення замовлення: chimeraspublisher@gmail.com

Подарункове пакування  це також декор для оформлення книг та сувенірів (коробки безкоштовні для всіх замовлень, оплата лише за предмети декорування) + власне, робота (саме пакування, котре виконують, звісно ж, видавничі коти). Якщо дуже знадобиться, коти можуть навіть підписати від Вас листівку для людини, котрій призначено подарунок))

І нарешті — невеличка фотогалерея зі зразками наших робіт (утім, це лише орієнтовні зразки, позаяк не буває двох цілком ідентичних подарункових упаковок: у процесі декорування завжди створюється щось нове).   

 

Рецензії

Назва: «КОМПЛЕКТ для ПАРАлельних СНІВ (подарунковий)»

Товар: Подарункові набори