Подарункове пакування (НОВИНКА!)

Товар: Послуги

Ціна: 99 50 грн

Опис товару:

Віднедавна до кожного замовлення в інтернет-книгарні Дому Химер можна додати ПОДАРУНКОВЕ ПАКУВАННЯ (якщо дана послуга не включена у вартість товару).

До 31.12.2021 за акційною ціною 99 грн. - 50 грн.

Що таке подарункове пакування? Насамперед це концептуальний підхід до кожного замовлення, адже будь-яка книга — унікальна, тож і упаковка має певним чином відображати суть того, що всередині. Далі — беремо до уваги подію, з нагоди якої готується подарунок (приміром, День народження, Річниця шлюбу тощо).

І, звичайно ж, особисті побажання замовника: що більше інформації Ви нам залишите у Примітці до замовлення, то цікавішою вийде Ваша упаковка) Або ж надсилайте свої рекомендації окремим листом на видавничу пошту одразу після оформлення замовлення: chimeraspublisher@gmail.com

Подарункове пакування  це також декор для оформлення книг та сувенірів (коробки безкоштовні для всіх замовлень, оплата лише за предмети декорування) + власне, робота (саме пакування, котре виконують, звісно ж, видавничі коти). Якщо дуже знадобиться, коти можуть навіть підписати від Вас листівку для людини, котрій призначено подарунок))

І нарешті — невеличка фотогалерея зі зразками наших робіт (утім, це лише орієнтовні зразки, позаяк не буває двох цілком ідентичних подарункових упаковок: у процесі декорування завжди створюється щось нове)   

♥ ♥ ♥

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Рецензії

Назва: «Подарункове пакування (НОВИНКА!)»

Товар: Послуги