Улюбленим читачам

Як зробити замовлення на сайті «Дім Химер»:

  1. Виберіть товар на головній сторінці сайту, або на сторінці «КРАМНИЧКА».
  2. Вкажіть кількість товару і натисніть кнопку «Замовити».
  3. Відредагуйте замовлення та заповніть форму. Перевірте правильність заповнених даних та підтвердіть замовлення. За потреби напишіть додаткову інформацію у полі «Примітка до замовлення».
  4. Здійсніть оплату замовлення на сайті через платіжну систему Liqpay - натисніть кнопку «Сплатити» і перейдіть на сторінку платіжної системи.

УВАГА! Якщо під час оплати у платіжній системі LiqPay стався технічний збій, Ви можете здійснити пряму оплату Вашого замовлення на видавничу картку (Приватбанк): 5168 7450 1960 9640 (отримувач Гранецька-Стафійчук Вікторія Леонідівна). Пряма оплата можлива будь-яким зручним способом (перекази через банківські додатки і сайти, оплата готівкою через термінали, касу банку тощо) з урахуванням комісії, визначеної Вашим банком чи способом оплати. Щоб підтвердити пряму оплату, потрібно надіслати фото/скриншот платіжної квитанції на електронну пошту chimeraspublisher@gmail.com чи у фейсбук/інстаграм видавництва. 

Обробка і відправка замовлень відбувається протягом періоду від 2 до 10 робочих днів з моменту оформлення замовлення.

Доставка замовлень на суму від 555 грн. - безкоштовна (здійснюється коштом видавництва)

Докладно про оплату і доставку тут

Також готуємо чимало приємних сюрпризів у спеціальній програмі лояльності для постійних читачів. Якщо Ви бажаєте долучитися до програми й першими дізнаватися про наші книжкові новинки, акції та розіграші, заповніть просту форму для зворотного зв’язку: