Видавництво «Дім Химер»Видавництво «Дім Химер»Видавництво «Дім Химер»

 

Раді вітати вас на офіційному сайті видавництва «Дім Химер»! Проходьте і почувайтесь як удома, а ми вам тут усе покажемо...

ДІМ — чільна сторінка сайту, де зазвичай зустрічаємо гостей (уявімо готичний будинок на кілька поверхів з мансардою — так от, зараз ви у вітальні). Вздовж стін, як бачите, облаштовані полиці з книгами. Поміж полиць — численні двері, що ведуть в інші кімнати. А просто перед вами — кручені гвинтові східці на другий поверх. Ходімо нагору?

ПРО НАС— ось тут живемо ми, це вже нагорі, у хазяйських покоях, які розташовані, скажімо, в мансарді. Саме тут працюють Химери — люди, що творять це видавництво. Спочатку минаємо невеличкий коридор (тут вивішено сувій з історією Дому Химер). А далі — кабінети-департаменти, за дверима котрих вас очікує та чи інша Химера (кожна володіє унікальним демонічним титулом та суперсилами). Ласкаво просимо до знайомства!      

КРАМНИЧКА — химерний дім має безліч дверей та потаємних ходів, тож не дивуйтеся, якщо хтось із Химер уже заманив вас до просторої зали з Книгами. Тут ви можете їх гортати, роздивлятися та купувати (для цього сакрального дійства вам приготували персональний кабінет), а також залишати свої відгуки після читання, Химери будуть раді.

РЕЦЕНЗІЇ — така собі "Книга скарг та пропозицій", де й можна побачити всілякі відгуки на химеродруки. Ми їх поступово збираємо з усіх усюд і викладаємо отут з посиланням на першоджерело) 

НОВИНИ — а це, вважайте, наша бенкетна зала, тут безперервно триває Темний бал химерних книг. Гляньте самі — рецензії, інтерв'ю, новини з фотозвітами, афіші до майбутніх подій, а ще авторський блог, де Химери оповідають усілякі байки... Вмощуйтеся зручніше, зараз буде цікаво... 

БЕСТІАРІЙ — з бенкетної зали через чорний хід вибираємося на горище, де живуть автори Дому Химер. Тут чутно шепіт муз та стукіт клавіатур письменницьких ноутбуків, а ще постійно триває будівництво, облаштовуються нові апартаменти, адже список наших авторів розширюється, і всі вони потрапили у рабство заради читачів, тож не соромтеся, проходьте…

КОНТАКТИ — проводжаючи до дверей, запрошуємо вас завітати знову. Тримайте візитівку, де занотовані наші адреси й телефони, і неодмінно повертайтеся у Дім Химер!