Наближається Геловін, а відтак — #ДеньХимер, започаткований минулоріч у Вінниці на знак першої видавничої річниці. Як феєрично святкувалося 2019-го, можна переглянути ТУТ. А що заплановано цієї осені (з урахуванням «карантинних» обмежень), зараз розкажемо:

○ Химерний стрім ІІ Дня Химер, з огляду на невизначеність стану здоров'я самих Химер, відкладається до кращих часів. Стежте за анонсами на видавничій Facebook-сторінці, не хворійте та ходіть щодня у Дім Химер.

○ Натомість - подарунок до кожного замовлення у крамничці Дому Химер з 30 жовтня до 1 листопада включно. Цього разу даруємо збірку оповідань «Вбивство на вулиці…» з вітальною листівкою + крафтовий набір 5 закладинок, створений спеціально до Дня Химер 2020. Також можна заощадити на поштовій доставці завдяки «Спільній торбі» від Книжкового Гамазея.

○ А також - передпродаж збірки «Антисоціальна мережа» за акційною ціною 195 грн. з нагоди свята продовжено до 15 листопада. Відтепер попереднє замовлення можна зробити також на видавничому сайті (без дублювання платіжної квитанції на мейл чи месенджер). А ще маємо до цієї книги тематичну сувенірку: «антисоціальні» футболки й екоторби

  • І нарешті - на численні прохання читачів - фінальний передпродаж примірників з нового накладу "Аркану вовків" перед самим виходом книги з друку! Актуальна ціна наразі складає 200 грн., кількість акційних примірників обмежена, адже фінальний передпродаж триватиме лише до 15 листопада на сайті видавництва. Замовляючи книгу, врахуйте, що доставка цього та всіх попередніх передзамовлень "Аркану вовків" розпочнеться 16 листопада (щойно друкарня відвантажить нам довгоочікуваний 2-й наклад). Усі замовники отримають листівку-дагеротип з героями трилогії у подарунок, а також візьмуть участь у розіграші 20 стилізованих екоторбинок.

○ А насамкінець - нові та файні книжкові комплекти у видавничій крамничці*. Спеціально до ІІ Дня Химер ми залучили до співпраці інших видавців і підготували для вас багацько нових книжкових комплектів із фантастичними знижками:

 

Видавництво Жупанського:

Комплект антиутопій «1984»  + «Жовтий закон»  = 220 грн. 200 грн.

Комплект оповідань «Король у Жовтому» + «Химеросховище» = 230 грн. 200 грн.

«Вовчий» комплект «Песиголовець» + «Знак Єви» = 320 грн. 270 грн.

Зимовий комплект «Терор» + «Крижана карусель» = 480 грн. 375 грн. 

 

Видавництво «Люта справа»:

Комплект романів Олега Шинкаренка «Череп» + «Перші українські роботи» + «Бандера Distortion» = 510 грн. 445 грн.

Поетичний комплект «Жери землю» + «Стіхи о жизні» + «+++» = 330 грн. 300 грн.

Комплект 16+ «Морг» + «Львів. Доза. Порно» = 360 грн. 320 грн.

 

Видавництво Discursus:

Комплект романів Поліни Кулакової «Корсо» + «Дівчина, яку ми вбили» + «Усі їхні демони» = 420 грн. 350 грн.

 

Видавництво «Нора-друк»:

Комплект книг Вікторії Гранецької «Reality Show/Magic Show» + «Щасливий» = 230 грн. 180 грн.

 

* * *

 Щиро,

Ваше видавництво «Дім Химер»

 

 

 

 

*Список комплектів постійно доповнюється, тож запрошуємо українських видавців до співпраці. З пропозиціями пишіть нам на електронну пошту: chimeraspublisher@gmail.com