FILM.UA зніме горор за мотивами бестселера Поліни Кулакової «Дівчина, яку ми вбили». Студія придбала права на екранізацію книги. Дія психологічного трилера розгортається в Івано-Франківську кінця двотисячних. Через невдалий жарт трагічно загинула дівчина-підліток. Багато років по тому п’ятеро друзів, які штовхнули її до багаття, збираються разом і самі опиняються в смертельній небезпеці.
 
Креативна продюсерка проєкту Олеся Лук’яненко розповідає: «Я прочитала книгу Поліни Кулакової буквально за ніч й одразу подумала – ось готовий сюжет для фільму. Наступного дня вже написала авторці з пропозицією про екранізацію. Студія FILM.UA ще не робила горорів, хоча цей жанр — один з найпопулярніших у світі. Тож ми спробуємо вийти на нову для нас жанрову територію й зламати стереотип, що серед українських фільмів збирають касу лише комедії».
 
Наразі розпочато роботу над сценарієм, його створює Ярослав Войцешек. Прем’єра фільму очікується у 2023 році.
 
 
* * *
 
Це був офіційний прес-реліз кіностудії, а Видавничі коти чемно нагадують: Дівчину, яку ми вбили можна придбати у крамничці Дому Химер. А ще краще замовитити Дівчину, яку ми вбили у КОМПЛЕКТІ з Усіма їхніми демонами - найновішим романом Поліни Кулакової, - та отримати тематичну листівку у подарунок (із файною знижкою до 28.11.2021 включно!)