Літературна агенція OVO, легендарний рок-паб Docker-G pub та видавництво Дім Химер запрошують на тематичну зустріч з письменником Павлом Дерев'янком і презентацію його романної фентезі-трилогії «Litopys Siroho Ordenu», що відбудеться 29 березня 2021 у приміщенні Docker-G pub. Початок о 19:00. Вхід за квитками.

 

* * *

Павло Дерев’янко — мегакрутий перспективний український письменник, айтішник, мотоцикліст, за фахом перекладач з арабської мови. Абсолютно раціональна людина. Не вірить у містику, не має характерників у роду, прагне спокійного життя на роялті з мандрами, дружиною та віскі Writer`s tears. Любить ігри, мотоподорожі і смачну їжу.

Павло розповість, звідки взялися легенди про воїнів-перевертнів у нашому фольклорі. Яким давнім культом пов’язані легенди про скандинавських берсеркерів і українських характерників? Як християнство змінило древні язичницькі вірування? Чому православні запорожці тримали у своїх лавах воїнів, відомих магічними здібностями та надлюдськими силами?

Після історичної лекції автор розкаже про свою трилогію «Litopys Siroho Ordenu», написану в жанрі темного фентезі та альтернативної історії, головні герої котрої – прокляті воїни, що уклали криваву угоду з Потойбіччям, аби захищати Український гетьманат.

 

* * *

Перший роман трилогії Аркан вовків став бестселером видавництва “Дім химер”. Після низки схвальних відгуків читачів та критиків наклад було розпродано. 2020 року книга отримала новий наклад. Другий роман трилогії Тенета війни – ще темніший, захопливіший і брутальніший – зміг утримати заданий “Арканом” рівень та продовжує підкорювати читацькі серця. Наприкінці 2021 року очікується завершальна книга трилогії.

 

* * *

Також читайте про те, як Павло Дерев'янко знявся для еротичного календаря та замовляйте напередодні презентації за спеціальною акційною ціною настінний календар Literature illustrated 2021 з Павлом і ще 11 напівоголеними українськими письменниками.

 

* * *

Замовлення квитків і бронювання столиків за телефоном: (095) 280-83-40

Адреса: Київ, Docker-G pub, вул. Ігорівська, 13/5 (ст. м. Поштова площа)

Дата події: 29.03.2021

Початок: 19:00