Хай хоч як пручається Всесвіт, але Химери завжди тримають слово. Ловіть хрусткий анонс першої з цьогорічних новинок, ось вам довгоочікуване передзамовлення! До сім'ї приєднується атмосферна дебютна збірка українських поеток Сандри Конопацької та Анни Соловей – книга-«перевертень», монохромний поетичний артбук і другий алігат Дому Химер з майстерними ілюстраціями Ольги Канн а також з обкладинкою та оформленням від Влада Сорда.
 
Блукачі/Залишенці - книга, наповнена епічними, готичними, метафізичними та героїчно-патріотичними поезіями, кожна з яких не лише викликає вздовж хребта неконтрольовані дрижаки захвату, а й з першими словами починає «звучати» у думках читача. Так, ніби ці тексти нерозривно пов’язані з мелодіями, і мимоволі вриваючись до свідомості крізь прямолінійні рими, рубані ритми та вихори глибоких образів, проступає відгомін потужних рифів важкої музики. Уявіть, що триматимете в руках один з найкрутіших метал-альбомів, кожен синґл якого вас «розриватиме» ще до того, як з’являться перші цифрові записи.
 
«Ці вірші – про тих, хто блукає у пошуках істини. Хто шукає призначення, навпомацки сновигаючи стежками межи чагарників і примар, та врешті, покинувши склепіння палацу поневірянь, знаходить себе.
Ці вірші – й про тих, хто на варті справжності. Хто лишається вірним ідеям та ідеалам, аж сам стає суттю і правдою у химерному світі.
Ці вірші – також трохи про тих, хто не знає, куди йде. Чи й, власне, не йде взагалі – не створюючи, а лиш реагуючи.
Ці вірші – як про тих, для кого немає різниці, так і про тих, для кого різниця все-таки є.
І нехай шляхи до снів загублені у нетрях буреломів і завіяні кучугурами снігу, ці вірші шукатимуть їх невпинно. А сьогодні – ваша черга приєднатися до них».
 
 
Химерно! Ви знову перемогли!
 
  • Палітурка: тверда, матова ламінація
  • К-сть сторінок: 120
  • Папір: фінський неймовірний cream lux
  • Ціна: 185 грн