Як відомо, 14 лютого – не лише свято всіх закоханих, а й Міжнародний день книгодарування. Тому до кожного замовлення, зробленого на нашому сайті протягом акції Тиждень темного кохання 8-14 лютого 2021, ми докладаємо книжковий подарунок – збірку неримованої поезії Спротив речей, котра напрочуд пасує до естетики девіантної романтики.

Ексклюзивні подарунки-сюрпризи також отримають усі замовники на ім’я Валентин/Валентина: кожному/кожній окремо добираємо якусь індивідуальну «приємність». До речі, першого ж акційного дня нам трапився Валентин з Івано-Франківська! Який саме подарунок йому належить – поки що секрет… Утім, маємо ще чимало секретних подарунків для інших Валентин і Валентинів.

Та, звісно ж, наше книгодарування на цьому не завершується. Адже опівдні 14.02.2021 на горищі Дому Химер відбудеться розіграш! Серед усіх, хто зробить замовлення у видавничій крамничці протягом 8-13 лютого, ми розіграємо додатковий подарунок – будь-яка наша книга на вибір переможця. 

Визначить переможця щасливий RANDOMний випадок, результати будуть опубліковані на видавничих сторінках Facebook та Instagram, а обраний подарунок вирушить до нього/неї того ж таки дня безкоштовною доставкою.

 

Щиро Ваш,

Департамент Видавничих Котів