Файна новина для поціновувачів темної літератури - одразу дві книги "Дому Химер" цьогоріч потрапили до  коротких списків Всеукраїнського рейтингу «Книжка року ’2020» у номінації "Лідери літа. Жанрова література". Це збірки оповідань співзасновників видавництва: "Безодня" Влада Сорда та "«Reality Show/Magic Show" Вікторії Гранецької.

«Безодня» — це збірка неймовірних і водночас на диво чесних історій, привезених автором з війни, побаченої на власні очі й прожитої впродовж чотирьох років у польових окопах, на закинутій шахті, у лісах, що повсякчас прострілюються. Тут немає героїзації «своїх» чи демонізації «чужих», це просто війна, котра випала на долю нашому поколінню. А війна не добирає слів та не шкодує куль, війна триває, як і кожна з цих історій, що, проростаючи з реальності, набувають химерних метафізичних сенсів у подобі Чорного Бога й первісного жаху, який завжди чатує на нас поза межами часу й простору.

2020 року "Безодня" також здобула Міжнародну німецько-українську премію ім. О. Гончара.

Замовити книгу

 

«Reality Show/Magic Show» — це «двостороння» збірка оповідань, що в ній Вікторія Гранецька зібрала сюжети своїх ненаписаних романів. З одного боку — справжні історії на основі химерних реальних подій («Reality Show), з іншого — вигадані фантастичні сюжети («Magic Show»). Поєднує їх тринадцяте оповідання, в котрому сходяться всі персонажі та завершуються їхні історії. Проте авторка переконливо радить не читати, особливо ж не дочитувати цю збірку під час мандрів залізницею. Чому? Візьміть книжку в дорогу й дізнаєтеся!

2019 року Вікторія Гранецька отримала за «Reality Show/Magic Show» Всеукраїнську літературно-мистецьку премію ім. М. Коцюбинського.

Замовити книгу