На зв’язку Химери та розлючені видавничі коти, котрим несила більше мовчати. Ми мали б говорити про літературне, а натомість разом з вами понад рік споглядаємо ув'язнення безпідставно звинуваченого ветерана, нещодавні безглузді арешти патріотів та решту жахаючих проявів українського кривосуддя. Разом з вами вболіваємо за протестувальників і прагнемо чесного суду. Тож офіційно: нам нестерпно надалі залишатися осторонь. 

Вимагаємо справедливості для Ріффмастера, Стерненка й інших та оголошуємо #книгобунт #bookrebel - безстрокову акцію на підтримку політв’язнів:

10 % від кожної придбаної книги (включно з комплектами і сувеніркою) буде перераховано відповідно до необхідності на потреби незаконно засуджених та ув’язнених патріотів.

Купуючи книгу, ви знатимете, що разом з нами долучилися до боротьби за правду. Купуючи книгу, ви стаєте на бік невинних супроти нереформованих судів, кумівства, фальсифікацій, поліцейського свавілля та проросійських колаборантів. Звісно, цього не досить, аби змінити країну, – але достатньо, щоб висловити свою позицію дією та зробити правильну справу.

Практика довела, що розголос – потужна зброя, тож просимо вас про максимальний репост у соцмережах. Кожне ваше поширення приноситиме користь та наближатиме зміни – і це аж ніяк не метафора.


FAQ 

Щотижня звітуватимемо щодо перерахованих коштів окремим постом на сторінці Дому Химер у Facebook або робитимемо апдейт цього допису. Наразі будемо переказувати кошти Світлані Антоненко, дружині Ріффа. Перша транзакція - 15.03.2021 (понеділок).

Чому 10 %? Бо ми маленьке ветеранське видавництво й наразі не можемо дати більше офіційно. На практиці ж перераховуватимемо все, що тільки зможемо. Стежте за новинами на нашому сайті і в соцмережах.

Влад Сорд - дизайнер, письменник, ветеран та співзасновник видавництва - 9 березня вирушає на протест до Києва особисто (поч. о 9:00 біля готелю «Президент», вул. Госпітальна, 12; поч. суду над Андрієм, Юлею та Яною о 14:00, вул. Дегтярівська 31-А). Хто має можливість долучитися - виглядайте вже на місці червоно-чорний прапор Дому Химер.

Детальніше про хід справ та вуличних акцій читайте тут та тут 

Вам може не подобатись постать когось із політв’язнів особисто, маєте сумніви стосовно їхньої цілковитої невинуватості, не імпонує чиєсь минуле, висловлювання, діяльність – все окей, ваше право. Чому вони заслуговують на вашу підтримку? Зосередьмося на неспростовному факті: ми усі в сраці. Бо сама система настільки безкарна та корумпована, аж їй чхати на громадян і законність. Вона намагається знищити цих людей за приватними вказівками, обстоюючи сторонні інтереси. Змоделюємо ситуацію. Ви воювали на Сході, волонтерили? Маєте чітку проукраїнську позицію? Висвітлювали гостросоціальні теми? Робили хороші справи? Робили будь-що? Облиште, завтра ви не сподобаєтесь персонажу зі зв’язками, т. зв. «місцевим елітам» чи котромусь із топ-чиновників – тож уже післязавтра вони знайдуть, за що оголосити вас злочинцем, і ви нічого не доведете в суді. Тоді Дім Химер збиратиме по 10 % вже на вашу підтримку, а люди (котрим ви, можливо, навіть не подобаєтесь) – виходитимуть на вулицю й вимагатимуть вас звільнити. До біса легко уявити, еге ж? Бо так наразі працює наше правосуддя. Відтак мова не про Антоненка чи Стерненка, а про вільну країну і справедливість для кожного. Про всіх політв'язнів, які досі за ґратами.

 

+ + +

Звіти по акції #bookrebel:

  • 09 - 15.03.2021: продано 46 книг + 7 сувенірів на суму 8199,00 грн.
    Переказ на картку Світлани Антоненко: 820,00 грн. (15.03.2021)
  • 16 - 31.03.2021: продано 325 книг + 78 сувенірів на суму 64560,00 грн.
    Переказ на картку Світлани Антоненко: 6456,00 грн. (02.04.2021)

Звіт по підвісах (Березень 2021):

14 підвісів на суму 5541,00 грн.
30 книг - 29 + 1 подарункова (за акцією) + Нотатник + Листівка “Місто темряви”

Відправка підвісів за березень 2021 - 93 ОмБР (наразі чекаємо, поки контактна особа виїде з полігону))

 

#волюСтерненку #FreeAntonenko #FreeDugar #FreeDrKuzmenko #волюСтерненко #СвоїхНеКидаємо #ВолюПатріотам #freeSternenko #freeRiff