У день котів ми зібрали читацькі уподобання видавничих котів Дому, і несемо ділитися (насправді тут диктат котів і від нас вимагають кормик або життя).


Буба Феліксівна — Праматір Котів Дому Химер. Велична й незбагненна, любить приймати компліменти, поїдати троянди і дивитися страшне кіно про живих мерців за келихом шампанського. Поблажливо ставиться до людей та інших котів, шанує товариство поважного Хосе Кутасіо. Має сторінку на Facebook, де висловлює власні думки щодо того, куди котиться світ.

Як ви розумієте, улюблені книги праматері котів Дому неодмінно вишукані та жаскі, тож за цією характеристикою можна обрати щось тут 

Хосе Кутасіо — шляхетний і прекрасний кремовий кіт, видатний мислитель Дому Химер. Яскраво виражений інтроверт, тож свою повагу і зневагу висловлює самим лише поглядом. Полюбляє усамітнення, практикує йогу та медитацію. Має власний набір мемів у телеграмі під назвою "Обурений химерний кіт".

Видавничі коти ніколи не складають своїх повноважень, та вподобання шанованого пана Хосе залишаться таємницею. Якщо бажаєте його вшанувати, уявіть себе величним котом з вічно обуреною мординкою, зайдіть на книжкове горище Дому та уявіть, яка книга пасувала би вам до благородного кремового кольору хутра. Перш, ніж робити замовлення, не забудьте припинити уявляти себе котом, бо у котів лапки.

Біллі Кіть — пухнастий облесник, мамій та химородник з небесно блакитними очима. Конкурує з Хосе Кутасіо за право вважатися Первородним Котом Дому Химер. Улітку стрижеться під пуделя, полюбляє гуляти у дворі, де знаходить, виховує та навіть вигодовує кошенят. Переконаний вегетаріанець, улюблена їжа — шматочок хліба. Наразі важить 10 кілограм, чим надзвичайно пишається.

На знак своєї поважності любить тільки поважні, витримані речі  та світи, в які можна ґрунтовно зануритися, вишукуючи глибинні зв'язки та символи. Обіцяє лягти і задушити своєю вагою авторів, що затягують з написанням продовжень до своїх книг.

Щоби вшанувати котячі наміри, купуйте книги з трилогій та пов'язані книги.

Касандра — найніжніше створіння у Домі Химер, представниця рідкісної породи «Касьок східноукраїнський брудноносий» (має пророчий чорний знак на носику). Премудра кухонна киця — перебуває здебільшого на кухні біля стратегічно важливих об'єктів на кшталт мисочок і туалетиків... в очікуванні вселенського апокаліпсису.

Товаришує з Лисицею, тож розділяє деякі лисячі вподобання, але любить також не зовсім моторошні не зовсім казки,  та цінує особливу поезію, як вже класичну, так і сучасну.

Химера — ексцентрична киця-мурківниця «химерного» забарвлення й хижого характеру. Вдає, що любить читати, насправді ж просто гризе книжки. Полюбляє позувати для фото, позаяк вважає себе найгарнішою кішкою Дому Химер (єдина має різнокольорові очі). Багато часу просиджує і пролежує біля дзеркала. Улюблені квіти — рожеві тюльпани.

Цінує хорошу пригоду з продовженням, химерні оповідання, (особливо полюбляє збірки) та хорошу поезію, під яку затишно полежати, уявляючи тюльпанові поля, або поробити смерть ворогам (переважно стрибаючи на ноутбук).

Дона Бейжа — напрочуд харизматичне, проте дуже лихе, підступне й нахабне створіння незвичайної «мармурової» барви. Насправді вже доросла кішка, та завдяки своїй мініатюрній породі прикидається кошеням. Вихованка Білого Кота, названа донька Касандри та Химери, співучасниця злодіянь Фіри (спільно з котрою заснувала Всеукраїнську Асоціацію Фірок).  

Читацькі симпатії Донни належать її котячій мамі Вікторії, яку вона всіляко намагається наслідувати (виходить тільки магнетичний та обурений погляд). Крім того, це втілення зла на землі полюбляє все, що можна вронити і знищити, чим більше, тим краще.

Вроджена жорстокість переважає над вихованням, та сподіваємося на краще.

Ось так виглядало кошеня Фіра, коли заступило на чергування у Домі. 

Фіра — наймолодше, проте найбільш моторошне дитя Дому Химер із клану Очеретяних Котів. Має справжній єгипетський профіль, смугасте тільце та аномально довгі лапки й хвіст. Мандалорка, заколотниця, бунтарка, ініціаторка та співзасновниця Всеукраїнської Асоціації Фірок, спрямованої творити зло заради зла. Досі продовжує рости.

Обожнює детективи, незвідане, потаємне та моторошне, але не проти зануритися в гострі переживання і може навіть пустити котячу слізоньку.

 

Найновіше надбання Дому, чортеня та наймолодшенька принцеска, котеня удачі та злісна вимагателька обіймів. Муркотлива істота, полюбляє викручуватися в неприродні форми, набувати вигляду хтоні, видавати себе за іншого кота, користуючись тим, що людина чи інші коти сплять. Ловить уявних мишей, ноги, галюни і все, що трапиться. Ловить інших котів і вилизує їм вуха. Розмовляє лисячо-сиренським діалектом котячої. 

Названа Лисицею за чорнобурість, мишкування, будування нір з ковдри та особливі лисячі звуки. 

Солодкий пиріжечок з маком.

Любить хтонічні книги, екзистенційний жах та темну поезію.

 

Кицька Зненацька — незрівнянна кістяна мадонна Дому Химер. Дивиться на все згори, їсти не просить, здебільшого мовчить. Незворушна, наче удав на полюванні. Планує захопити та визволити світ від нього самого.

Досягла того ступеню просвітлення, що любить всі без винятку книги, у кожній знаходячи щось своє.

 

 

 

Купівля книги автоматично купує додаткові смаколички котам, знеболи Змію, морозиво Вікторії та гладить котів

Доставка від 555 гривень безкоштовна