Напередодні зимових свят видавництво «Дім Химер» та письменник Олег Поляков запрошують вас на крижану карусель! Ця новорічна химерія триватиме цілий кібертиждень: з понеділка (23 грудня) до неділі (29 грудня). Розпочинаємо просто зараз!

Це віртуальна подорож, тож пристебніть уявні паски безпеки, подумки заплющте очі і приготуйтеся поринути у зимову казку разом із Христиною-Хризантемою – головною героїнею однойменного роману Олега Полякова! І, звісно, буде сама «Крижана карусель»:   

Від сьогодні книга на сайті видавництва за святковою ціною 150 грн! Покваптеся, це триватиме лише до кінця тижня, кількість акційних примірників обмежена: ЗАМОВИТИ КНИГУ

Тут переглядаємо атмосферний буктрейлер до «Крижаної каруселі»

А також – шанс виграти НОВОРІЧНИЙ ПОДАРУНОК! Дайте відповідь на просте запитання: яка невидима сила обертає крижану карусель? Це питання відкрите й для тих, хто вже читав книгу, адже однозначної відповіді не існує.

Пишіть свої варіанти відповідей у коментарях до акційного допису у Фейсбук. І вже цієї неділі – 29 грудня о 12:00 – автору найоригінальнішої версії дістанеться таємний подарунок від видавництва! Лайки, репости та запрошення друзів теж вітаються!

Читайте химерне і залишайтеся з нами – до кінця тижня тут триватиме зимова казка й метафорично кружлятиме крижана карусель)   

 

#ДімХимер #ВидавництвоДімХимер #ОлегПоляков #КрижанаКарусель #ЗимоваКазкаПроЛюбов #ХристинаХризантема #ТаємницяКрижаноїКаруселі #Акція #Розіграш #НоворічнийПодарунок