Книга Усі їхні демони Поліни Кулакової
Книга Усі їхні демони Поліни Кулакової
Авторка зі свіжесеньким накладом
Авторка зі свіжесеньким накладом
Видавець Влад Сорд милується примірничками Усіх демонів та Дівчини, яку хтось вбив
Видавець Влад Сорд милується примірничками Усіх демонів та Дівчини, яку хтось вбив

Нарешті наші химерні лапки загребли новинки «Усі їхні демони» з  друкарні, а разом з ним і другий наклад книги «Дівчина, яку ми вбили» з наліпкою бестселлер Дому. Відтепер їх можна придбати на сайті, і з цієї нагоди ми збираємо всі матеріяли, дотичні нашої новиноньки, щоби ті з читачів, хто перебуває в роздумах, могли скласти повне уявлення. 

Щиро химерні, видавничі коти.


Анотація:

«В одній з квартир сірої «хрущовки» живе, здавалося б, звичайна сім’я. Проте за зачиненими дверима того дому відбуваються тривожні події, що їх байдужі сусіди воліють не помічати. Жінка, що потерпає від домашнього насилля; хлопець-підліток, який шукає розуміння й підтримку на вулиці; самотня дев’ятирічна дівчинка, яка вчиться жити з «демонами» своїх батьків… «Усі їхні демони» — вибуховий соціальний трилер про дітей, позбавлених дитинства, алкоголізм, байдужість… та криваві вбивства у маленькому містечку.»

Письменниця залишається вірною обраному жанру — нас очікує трилер, але цього разу гостросоціальний.
Всім доводилося чути сварки сусідів, плач дитини, проте у нашому суспільстві не прийнято втручатися: з остраху чи байдужости. Проте за зачиненими дверима може відбувається не побутовий конфлікт, а події, що можуть скалічити чиюсь долю? Хто може порахувати всіх демонів, що живуть у головних героях? Хто може з певністю заперечити, що непідвладний цим демонам?

Химерне фото, використане в розробці дизайну обкладинки, зроблене під час зйомок буктрейлеру. Цікаво, що ця моторошна картина наснилася нашій авторці переддень зйомок, а талановита Анастасія зуміла втілити в життя Полінин сон якнайкраще. Тож це по-справжньому особлива обкладинка. Дизайн — наш безсмертний котячий боженька — Влад Сорд.«Новий соціально-психологічний роман талановитої української письменниці Поліни Кулакової про боротьбу всередині людини.»

Демони, що живуть в кожному, чекають слушної нагоди, щоб звільнитися. Тому персонажі цієї історії зовсім невигадані. У них ви впізнаєте своїх сусідів, друзів, знайомих, родичів, можливо хтось впізнає себе, або подивитися на себе збоку і йому стане страшно. Коли ви читатимете, вам буде дуже цікаво, а ще місцями ніяково, соромно, сумно, інколи огидно, але ви не відкинете книжку вбік, тому що Ви небайдужі і тому, що завжди є шанс, щоб все виправити, навіть коли здається — надто пізно.

«Усі їхні демони» від Поліни Кулакової — якісна історія про нас з вами в похмурих декораціях сучасного міста.»

(Дара Корній)


(листівка до передзамовлення)


Оскільки наші темні серця люблять зачаєні таємниці, ми вициганили в пані Поліни п'ять химерних фактів про #УсіЇхніДемони:

♥ Не читати тим, хто любить міцний алкоголь та смалити цигарки – є ризик покинути ці звички.


♥ Якщо ти боїшся крові і любиш закрутки на зиму в милих літрових скляних банках (не питайте, як це пов’язано між собою) – не читай цю книгу. Крові боятимешся ще дужче, а консерви дратуватимуть, як і одного з персонажів цієї історії.


♥ Зате читати «Демонів» обов’язково якщо ти: знаєш хто такий Гаррі Поттер, любиш дощ, собак і слухати музику (переважно альтернативу й старий добрий рок), обожнюєш занурюватися в напружені історії, які проймають до кісток.


♥ А тепер серйозно – книга «Усі їхні демони» розторсає приспану тривогу, співчуття та ненависть до тих, хто нехтує своїми батьківськими обов’язками.


♥ … а ще не відпустить спати, доки не перегорнеш останню сторінку.«Демони Поліни розірвали мою душу. Читати книгу боляче. Читати цікаво. Бо тут не лише насильство у родині. Це химерний, важкий кримінальний детектив. Крові буде багато. Буде зброя. Та все одно зовнішні рани болітимуть менше за розтрощену душу.»

(@belle_library)


«Це не буде комфортне читання, бо книжка безцеремонно ткне вас носом у проблеми, які існують навколо нас, і які ми воліємо не помічати. Може після прочитання цієї книги, ви роззирнетесь і побачите, що хтось потребує вашої допомоги, але не може її попросити.»

(Вікторія Гнипа)


Інтерв'ю про створення Демонів

Все про книгу — обкладинка, цікавинки та все решта

Купити Усі їхні демони в онлайн крамничці Дому Химер і читати уривочок


Ось тут можна переглянути буктрейлер до Усіх їхніх демонів: