Ви напитували – ми зробили: у листопаді 2020-го в Домі Химер нарешті стартували продажі брендованої сувенірної продукції з видавничою символікою.

Розпочинаємо з тематичних листівок до новодруків. Зокрема за ескізом художниці Нати Фріден для «Книги вигаданих неістот» була створена листівка «Місто темряви» з QR-кодом на звороті, що веде на потаємну сторінку Неістот.

А листівка-дагеротип до нового накладу «Аркану вовків», що вийде друком 16.11.2020, наразі додається у подарунок кожному замовнику книги (акція триває до 15 листопада). Після завершення акції цю та інші листівки можна буде придбати окремо. І, звісно ж, колекція листівок доповниться новинками.

16 листопада ми розіграємо між усіма замовниками 20 чорних екоторбинок із символом "Аркану вовків". Після відправки передзамовлень торбинки з’являться й у продажу на сайті.

Спеціально до ІІ Дня Химер ми надрукували крафтовий комплект книжкових закладинок. У кожному комплекті – 5 закладинок із мотиваційними написами для натхнення. Замовити такий комплект можна за символічною ціною 15 грн.

Або ж отримати у подарунок із передзамовленням «Антисоціального» комплекту, у складі якого – однойменна збірка оповідань «Антисоціальна мережа», що цього місяця виходить друком, а також брендована футболка, листівка та екоторбинка з «антисоціальними» принтами.

І нарешті – видавничі коти доповідають – уже доступний у передпродажу довгоочікуваний «Комплект Химери» для справжніх фанатів! З передзамовленням, що триватиме до 30.11.2020, читачі химеродруків отримають: захисну маску із зображенням лихого химерного кота + футболку-унісекс з принтом та слоганом «Ніщо не зупинить літературу, час якої настав» + стилізовану чорну екоторбинку + крафтовий комплект книжкових закладинок у подарунок!

 

* * *

А на завершення – розпаковуємо файний подарунок-сюрприз, який зробив Дому Химер наш автор Володимир Мінін з дружиною-художницею Інною до 2-ї річниці видавництва:

Здогадаєтесь, що саме у пакунку?

Придивімося ближче...

Саме так, магнітики на холодильник із символікою видавництва та ваших улюблених химерних видань!

Уже на «видавничому» холодильнику))) 

* * *

Власне, цей подарунок надихнув нас до роботи над створенням колекції химерних магнітів і для вас. Та безлічі інших цікавинок, що, сподіваємося, так само потішать химерні серця. Тож очікуйте невдовзі)

Щиро ваше,

Видавництво «Дім Химер»