У сувенірному відділі видавничої крамнички Дому Химер з'явилися новинки:

* * *

НОТАТНИК ДЛЯ СНІВ (лімітована серія)

Ексклюзивний «Нотатник для снів» створено спеціально до ілюстрованого видання бестіарію Книга вигаданих неістот із символікою та в кольорах книги. Тверда темно-смарагдова обкладинка, золоте тиснення, стилізовані форзаци, якісний кремовий папір — сни можна не лише записувати, а й малювати! «Нотатник для снів» стане вишуканим подарунком для дуже особливої людини. Але попереджаємо — такий подарунок ви схочете залишити собі) 

♥ ♥ ♥

«Нотатник для снів» також можна замовити за акційною ціною зі знижкою у складі подарункового КОМПЛЕКТУ СНОВИДЦІВ (книга + нотатник + листівка)

 

* * *

КОЛЕКЦІЙНИЙ КОМПЛЕКТ ЛИСТІВОК (5 шт.)

На прохання наших читачів, котрі вже колекціонують химерні листівки, ми спакували 5 наявних листівок у тематичний комплект за акційною ціною! У складі комплекту наразі - листівка «Місто темряви», надрукована до бестіарію Книга вигаданих неістот, листівка-дагеропип «Litopys Siroho Ordenu» (Аркан вовків + Тенета війни), «Антисоціальна» листівка (конкурсна збірка оповідань Антисоціальна мережа) та фотолистівка «Київська відьма», створена з нагоди виходу першого покетбук-видання Інша Марія спільно з авторкою книги в атмосферній "відьомській" стилізації. До речі, на передній світлині — Ганна Городецька (авторка), а на звороті листівки — мапа Софійського музею, де й розгортається більшість романних подій.

♥ ♥ ♥

У складі колекційного комплекту відтепер і поштова Листівка Химер 2021 з цьогорічним написом-передбаченням від видавництва: «Такий добрий, аж солодкий...» 

Сподіваємось, саме таким стане для нас усіх книжковий 2021 рік)) 

 

♥ ♥ ♥

І ще одна гарна новина — невдовзі романи та оповідання «Дому Химер» можна буде не лише гортати і читати, а й прослуховувати завдяки платформі інтерактивних аудіокниг «Lingart Живі Книги» (Lingart Future Books). Збірка містичних оповідань «Химеросховище» уже доступна в аудіоформаті на онлайн-платформі сервісу Lingart:

Тож підписуйтесь на сторінку Lingart у соцмережах і встановлюйте собі на телефон мобільний додаток, аби не пропустити новинок. Плануємо підготовку й інших аудіокниг з Lingart, тому – невеличке бліц-опитування для активної читацької спільноти: які з видань Дому Химер зацікавили б вас в інтерактивному аудіоформаті?

Відповіді приймаємо в коментарях. Книжка, що збере найбільше голосів, буде наступною серед химеродруків у черзі на озвучення – і невдовзі матимемо шанс її почути.

♥ ♥ ♥

І це - тільки початок приємних сюрпризів та акційних пропозицій!  

Стежте за видавничими новинами на сайті й у соцмережах!

Щиро Ваш,

Департамент Видавничих Котів