Файна новина — під час промоакції до річниці «Вогнехреща» 18-20 лютого — із видавничого складу розлетілися останні примірники 1-го накладу збірки оповідань Влада Сорда «Безодня»!

У жовтні 2020-го «Безодня» здобула Міжнародну українсько-німецьку літературну премію імені О. Гончара. Крім того, за підсумковим рейтингом книжкових продажів, опублікованим на порталі Чимомо, ця книга увійшла до списку українських бестселерів 2020 року. А за результатами SML дослідження, проведеного на замовлення Українського інституту книги, наша збірка оповідань опинилася у ТОП-20 найбільш згадуваних й обговорюваних книг сучасних українських авторів.

Доки ж Влад Сорд працює над продовженням книги під назвою «Безодня ІІ»,* типографія готує додрук 2-го накладу першої «Безодні». Відтак — на прохання читачів — оголошуємо ПЕРЕДПРОДАЖ «Безодень» 2021 із наліпкою «Бестселер Дому Химер» за акційною ціною — 200 грн. 175 грн. з АВТОГРАФОМ Влада Сорда!

Передпродаж триватиме у крамничці Химер 2 (два) тижні до 08.03.2021 включно.

Відправка передзамовлень розпочнеться наступного дня – 09.03.2021.  

 

 

Переглянути БУКТРЕЙЛЕР до «Безодні» 

ЗАМОВИТИ оновлену «Безодню»

 

УВАГА! А ось «Безодня ІІ» планується до Книжкового Арсеналу 26-30 травня 2021 (за словами автора). Та про всяк випадок — стежте за анонсами на сайті і на сторінках Дому Химер у соцмережах.