Фантастична новина для аудіалів — невдовзі романи та оповідання «Дому Химер» можна буде не лише гортати і читати, а й прослухати завдяки платформі інтерактивних аудіокниг «Lingart Живі Книги» (Lingart Future Books). Збірка містичних оповідань «Химеросховище» уже доступна в аудіоформаті на онлайн-платформі сервісу Lingart.

«Здається, не словами — тактильними відчуттями передає атмосферу своїх химер Тіна Гальянова у збірці короткої прози «Химеросховище». Якщо вам бракує емоцій, загадок і «мурашок», — у цій книзі знайдете це все, і значно більше», — написала команда Lingart про «Химеросховище», щойно роботу над створенням аудіокниги було завершено.

Текст начитувала Дарина Колмик, звукорежисер проєкту — Ярко Себало 

* * *

Українську онлайн-платформу для аудіоконтенту «Lingart Живі Книги» заснував львівський програміст Михайло Малкуш. Цікаво, що на Lingart текст і аудіо синхронізовані, тож можна перемикатися між читанням та слуханням книг, або ж читати й слухати одночасно. Також є опція підключення звукових спецефектів і фонової музики (саунд-дизайн). А ще планується інтеграція аудіотворів зі словниками, Вікіпедією, таблицями, анімацією (зокрема реакція зображень на дотик користувача), можливість зберігати нотатки, залишати відгуки, ділитися улюбленими цитатами тощо. Підписуйтесь на сторінку Lingart у соцмережах та встановлюйте собі на телефон мобільний додаток, аби не пропустити новинок.

 

* * *

Плануємо підготовку й інших аудіокниг з Lingart, тому – невеличке бліц-опитування для активної читацької спільноти: які з видань Дому Химер зацікавили б вас в інтерактивному аудіоформаті?

Відповіді приймаємо в коментарях. Книжка, що збере найбільше голосів, буде наступною серед химеродруків у черзі на озвучення – і невдовзі матимемо шанс її почути.

 

Щиро Ваш,

Департамент Видавничих Котів