Довгоочікуваний Книжковий Арсенал 2021 минув не без пригод (згодом викладемо фотозвіт), а зараз коротко про найгарячіше: КНИЖКОВІ ПРОДАЖІ. І, звісно ж, про наш крутезний новий стенд від компанії FUTUFU, котра за лічені дні до Арсеналу виготовила для Дому Химер крафтову забудову з екологічного картону:

Еко-стенд не зостався без уваги (спочатку – тамтешньої охорони, а відтак і читацької спільноти): коли ми нарешті заїхали й облаштувалися, протягом 5 фестивальних днів тут купили майже 500 книг та понад 100 сувенірів (не зважаючи на відсутність мобільного POS-терміналу у Химер і не враховуючи передзамовлень, що їх теж активно забирали під час Книжкового Арсеналу). Загалом, це удвічі перевищило позаминулорічні здобутки Дому, проте не дотягло до цьогорічних очікувань його видавничих котів, які доправили на Арсенал утричі більше книг, ніж зрештою продалося (логісти-оптимісти)))

Поза тим, кожен наступний «арсенальний» день був кращим за попередній. Особливо шаленою видалась неділя – в останні години вдалося буквально подвоїти попередній виторг дня – усе завдяки вам! Мабуть, якби нам з вами ще одну таку неділю, то спродалося б геть усе, включно зі стендом та Химерами)) Наразі ж – маємо ТОП-10 химеродруків Книжкового Арсеналу 2021 (за кількістю проданих примірників):

 1. ТІЛО™ Вікторії Гранецької
 2. Степовий бог Євгена Ліра + Все золото твоїх снів Кшисі Федорович + Книга вигаданих неістот Євгена Ліра, Кшисі Федорович, Нати Фріден
 3. Аркан вовків Павла Дерев’янка
 4. Безодня Влада Сорда
 5. Інша Марія Ганни Городецької + Пісні тіней і порожнечі (укл.: Є. Лір)
 6. Дівчина, яку ми вбили + Усі їхні демони Поліни Кулакової
 7. Тенета війни Павла Дерев’янка + Антисоціальна мережа (укл.: В. Гранецька)
 8. Reality Show/Magic Show Вікторії Гранецької
 9. +++ Влада Сорда + Блукачі/Залишенці Сандри Конопацької, Анни Соловей
 10. Львів. Доза. Порно (укл.: В. Михайлова, В. Гранецька)

 

ТОП-5 найчастіше краденого зі стенду Дому Химер на Книжковому Арсеналі 2021

Певна річ, не обійшлося без книжкових крадіжок, хоч як не пильнуй. Цього разу зі стенду «пішло» 20 книг і трохи дрібної сувенірки (особливою популярністю користувались Нотатники для снів та листівки Місто темряви, які ми безкоштовно докладали до Книги вигаданих неістот, а наприкінці вже просто дарували всім охочим). Що ж, дякуємо й таким поціновувачам, котрі по-своєму вшанували Дім Химер, та бажаємо їм файних перепродажів на OLXі)

І насамкінець – ТОП-5 химеродруків, що користувалися найбільшим попитом серед викрадачів книжок 2021:        

 1. Степовий бог Євгена Ліра
 2. Аркан вовків Павла Дерев’янка
 3. Reality Show/Magic Show Вікторії Гранецької
 4. Книга вигаданих неістот Євгена Ліра, Кшисі Федорович, Нати Фріден
 5. Львів. Доза. Порно (сороміцька збірка оповідань)