Агов, химерні! Ви ж не забули, який сьогодні день?

Саме так, 15 травня – Міжнародний день сім’ї (International Day of Families), себто День любові, гармонії та всіляких гараздів, з чим вас принагідно вітаємо! І передаємо слово нашій авторці Поліні Кулаковій, адже це свято має на меті привернути увагу й до проблем у родинах, про що Поліна нещодавно написала книгу й уже встигла зібрати безліч захоплених читацьких відгуків.

Тож із 15 травня у «Домі Химер» – подарункова знижка – 30 % на «Усіх їхніх демонів», що триватиме аж до Міжнародного дня захисту дітей (International Children's Day), який відзначають 1 червня у понад 60 країн світу, включно з Україною.

Однак 1 червня – не лише початок літніх канікул, відпочинку та розваг, цього дня світова спільнота говорить про домашнє насильство. Головний меседж усіх заходів та акцій: «Тільки дорослим до снаги вирішити проблеми дітей». Письменниця розповість, чому ця тема важлива для неї та героїв роману, а її домашня киця Соня… розважить вас неквапливою ранковою медитацією на тлі розмови…

Певна річ, про таку книгу неможливо розказати все за 7 хвилин, тож залишайте питання для Поліни та Соні у коментарях. І вже наступного тижня ми оформимо ваш діалог в розлоге інтерв’ю, де кожен отримає відповідь на своє запитання. І, звісно, замовляйте «Усіх їхніх демонів» на видавничому сайті за акційною ціною 112 грн!

Відео в Youtube

#УсіЇхніДемони #ПсихологічнийТрилер #ПолінаКулакова #ДімХимер #International_Day_of_Families #СоціальнийПроєкт #ПростоНеБудьБайдужим