Ви питали — ми анонсуємо: ловіть анонс наших новинок на перше півріччя 2020 року!

‎★ Протирайте клямри вовчого лицаря, прихильники #АрканВовків! Адже в Червоній і Чорній радах уже готуються до виборів гетьмана, з-за кордону долинають тривожні чутки, а православна церква відкрито виступає проти сіроманців, чиї знекровлені ряди тануть разом із їхньою славою. Та попри занепад лицарі Сірого Ордену стоять на варті. Продовження трилогії «Litopys Siroho Ordenu» — #ТенетаВійни від Павло Дерев'янко вже у березні 2020 року!

‎★ Наступний важливий реліз-2020 — друга Безодня від Влада Сорда — довгоочікуване продовження першої збірки військово-містичних оповідань на основі реальних подій. Чорний бог вже оселився у ваших зіницях, і скоро всі зрозуміють, чому всі Химери починають хихотіти та перезиратися на згадку про раків.
Всі важливі теми залишаться важливими: говоритимемо про ПТСР, соцалізацію, життя там і життя тут, але у стилі Сорда: болісно, люто, смішно, моторошно. Війна триває, тож тривають її історії, що набувають химерних метафізичних сенсів у подобі Чорного Бога й первісного жаху поза межами часу й простору.

‎★ Ахтунґ-новинка! Нова видавнича серія дуже химерного non-fiction. Євген Лір та Кш Федорович готують для вас трікстерський довідник під назвою «Книга вигаданих неістот».
Це дослідження дивовижних створінь, що мали би мешкати у небезпечному Краю Снів, але мешкають всюди. Неістоти чатують не лише шляхів онейронавтів, але і приходять наяву, ховаючись поміж вимірами.
«Книга вигаданих неістот» — це фантастичний ілюстрований бестіарій з міфопросторів, підсвідомо знайомих кожному з нас.

‎★ Вже у березні очікуйте нову книгу від улюбленої письменниці Поліна Кулакова «Усі їхні демони» — вибуховий соціальний трилер-детектив про вкрадене дитинство, алкоголізм та криваві вбивства у тихому містечку. Ніколи не знаєш, що насправді коїться у сусідній квартирі, де живе, на перший погляд, звичайна сім’я. Проте варто зазирнути за зачинені двері, і побачиш те, від чого холоне кров.

‎★ Наостанок — вже анонсоване й очікуване видання цієї весни: збірка оповідань «Антисоціальна мережа» — результат нашого літературного конкурсу химерних історій, місцем дії яких є соцмережі. Пригадуєте, всі ми так чи інакше «сусідимо» в соцмережах, навіть якщо не знайомі одне з одним? Так от, ми таки створили власну міфологію соцмереж та власну галерею «монстрів», що їх породили віртуальні спільноти нашого часу. Очікуйте велику книгу антисоціальних «міфів», до складу якої увійшло 31 оповідання авторів-переможців та додатковий бонус — оповідки від журі!

Автори Антисоціальної:
Andrew Lozinskyi («Мердж»)
Кш Федорович («Звідти дивимось ми»)
Vasyl' Laver («GORNOHUB»)
Andrii Novikov («Закон про повернення»)
Vasyl Kramarets («Потойбіччя навиворіт»)
@Руслан Лютенко («#Ідол»)
Dima Afanasiev («Лайкнуті»)
Марічка Панфьорова («Eyes of the bee-holder»)
Roman Onyshchenko («ВАЛС піклується про вас»)
Volodymyr Kuznietsov («Криптокульт»)
Дмитро Деревянко («Пост щастя»)
Maryana Bekalo («Котяча утопія»)
Євген Товстоног («Привіт з минулого»)
Volodymyr Minin («Синдром»)
@Олександр Ігнатенко («Детектив міста мрій»)
Serhiy Rybnytskiy («Між 110 і 150 ударами на хвилину»)
Алекс Берк («Заглядаючи в очі руйнації»)
Maryna Panfilova («Хлопець із Прип’яті»)
Polina Kulakova («#nofilter»)
Сергій Панасюк (Sergey Panasyuk) («П’ятий вершник апокаліпсису»)
Микола Палига («Естетика розчарування»)
Mariya Balaohlanova («Формалін»)
Вероніка Лелека («Цікава кава»)
Олександр Мокієнко («Той, хто сидить на кінці павутинки»)
Alice Chester («Феномен Валентини»)
Pavlo Donchenko («Мою сестру з’їли вовки»)
В'ячеслав Чеш Омельченко («Вулиця маршала Ж.»)
Олег Силин («Клуб опівнічних прогулянок»)
Serge Klimovych («Шедевр присмерка»)
Валерій Пузік («Місце утіх»)
Андрій Урс («Замовлення»)
Дмитро Моторошний з таємничим оповіданням від журі