Книжкові новинки Дому Химер 2021 (перше півріччя)

Нарешті ми отримали наші книжечки з друку, і навіть розіслали передзамовникам, а тому готові виставити їх у продаж! Одразу наголосимо, що примірники видання "Тіло ТМ" Вікторії Гранецької з чорними зрізами очікуються з друкарні (там таке роблять уперше і дуже стараються, аби було якісно), тож передзамовники отримають лімітований чорний наклад, коли друкарня його віддасть. "Тіло ТМ" з чорними зрізами буде продаватися виключно на сайті Дому химер, як і Пісні тіней та порожнечі, а кремові зрізи та інші химерні новинки незабаром шукайте у книгарнях та мережах — але краще брати вже на нашому сайті.

ТІЛО™, Вікторія Гранецька

 
2033 рік. Альтернативний світ недалекого майбутнього, де люди вже не старіють і не помирають від хвороб завдяки технології «трансплантації» свідомості. Це — світ усемогутньої медичної корпорації «ТІЛО™», що дарує обраним вічне життя шляхом завантаження їхніх душ у молоді тіла. Світ, у котрому ви щасливі й омолоджені за прийнятну ціну, або ж — упосліджені боржники системи, відтак — постачальники біоматеріалу для корпорації.
У продажу книга БЕЗ чорних зрізів. Сувенірні примірники з чорними зрізами будуть спочатку розіслані передзамовникам (відправка цих передзамовлень орієнтовно 20.07.2021, щойно лімітована серія із тонуванням надійде з виробництва).
 
Коментар від авторки Вікторії Гранецької:

«Власне, книжка не нова – це розширене перевидання роману «Тіло™», що вперше вийшов друком 2013 року, і, як з’ясувалося з читацьких відгуків, таки незле надавався до продовження.
Що ж, друга книга пишеться й уже наступного року побачить світ – поряд з оновленим ТІЛО ТМ. Разом вони складуть дилогію під назвою «Діти Магдалини».

У перевиданні змінила фінал, дописала епілог, кілька нових епізодів, додала наприкінці бестіарій персонажів та одну наразі потаємну «фішку», котра має занурити читача ще глибше у «світ недалекого майбутнього, де обрані вже не старіють і не помирають від хвороб завдяки технології «трансплантації» свідомості».

У другому романі бестіарій суттєво розшириться, з’являться нові герої, народяться та подорослішають діти, постаріють батьки (та, певна річ, не всі постаріють)
Цього разу основні події розгортатимуться в Україні, зробимо й часовий екскурс у минуле – прямісінько в наші з вами дні. Адже футуристична антиутопія «ТІЛО™» уже триває, просто тут і зараз, саме ми – її першопричина.»

Ілюстрації та обкладинка до книги створені Владом Сордом.

Купити книгу Тіло ТМ на сайті Дому Химер


«Все золото твоїх снів», Кшися Федорович

Після зникнення своєї подруги Марти Фауст знаходить у її помешканні щоденник снів. Марта писала, що уві сні потрапляє в одні й ті самі місця, де дівчину переслідують димні пси. Останній запис — про жахіття, що прийшло зі снів та оселилося в її будинку. Фауст накладає описані Мартою місця на мапу міста і знаходить точку перетину. Так він потрапляє у Край Снів — потойбіччя, де Неістоти сусідять із сутностями, залежними від колективної пам’яті людей, де втрачаються всі спогади, зостається лише найважливіше…

Тут блукають загиблі друзі Фауста, і саме сюди потрапила Марта — от тільки хто вона насправді? Чи потребує дівчина, оточена Золотими Просторами й кордонними псами, його допомоги? Зрештою, кожен знаходить власні відповіді, або залишається тут назавжди.

«Все золото твоїх снів» — динамічне міське дарк-фентезі з подвійним дном магічного реалізму, що ламає та стирає кордони між сном і дійсністю, міфом і божевіллям. Сольний роман письменниці Кшисі Федорович розширює всесвіт її попередньої «Книги вигаданих неістот», написаної у співавторстві з Євгеном Ліром та ілюстрованої Натою Фріден. Глибокий, насичений алюзіями текст сприймається, ніби медитативна суміш химерних «Пригод Аліси у Дивокраї» Керрола й потужної «Криги» Яцека Дукая. Оповідь на перетині жанрів з перших сторінок занурить у вже знайому атмосферу моторошних сутностей Краю Снів, а дивовижна історія, побачена очима онейронавтів, пробиратиме до кісток, зачіпаючи приховані глибинами підсвідомості тривожні спогади читача.

Спогади, яких ніколи не існувало.

Читати книгу "Все золото твоїх снів" (уривки)

Коментар авторки Кшисі Федорович:

 
«Говорити про «Все золото твоїх снів», аби не спойлерити чи не скласти оманливе враження, складно, але: деякі історії неможливо оповісти прямо, і тоді з них виростають темні казки, такі заплутані й печальні, що втрачають право називатися казкою та зависають на межі жанрів та історій. Я люблю жартувати, що більшість книг Дому Химер згрубша про ініціацію. Ця історія не про пошук себе, радше про прийняття. 
Ніхто не знає нас краще за нас самих, ніхто не знає усі наші темні сторони, історію, заховану навіть рідним, думки і вчинки, найпотаємніші страхи. Ніхто не знає, на що і заради чого ми по-справжньому здатні, бо іноді в цьому неможливо зізнатися навіть собі — це просто жевріє всередині невимовленим знанням. В нашому житті надто багато речей, які залишаються виключно з нами, непроголошено. Їх територія — несвідоме, простір за кутиками очей, сни. Їхня територія така ж повна туманів та мовчання, як і вони.

Інших слів для цієї історії в мене не було.»


Оформлення книги створене Владом Сордом та Натою Фріден:

 

Купити книгу Все золото твоїх снів на сайті видавництваЗбірка поезій «Блукачі | Залишенці» Сандри Конопацької та Анни Соловей

Ці вірші — про тих, хто блукає в пошуках істини. Хто шукає призначення, навпомацки сновигаючи стежками межи чагарників і примар, та врешті, покинувши склепіння палацу поневірянь, знаходить себе.

Ці вірші — й про тих, хто на варті справжності. Хто залишається вірним ідеям та ідеалам, аж сам стає суттю і правдою в химерному світі.

Ці вірші — також трохи про тих, хто не знає, куди йде. Чи, власне, тих, хто взагалі не рухається, — нічого не створюючи, а лишень реагуючи.

Ці вірші — як про тих, для кого немає жодної різниці, так і про тих, для кого різниця все ж таки існує.

І нехай шляхи до снів загублені у нетрях буреломів та завіяні кучугурами снігу, ці вірші шукатимуть їх невпинно.

Сандра Конопацька про збірку:

Всередині (і зовні):
  • вірші від мене і Anna Solovei про блукання між зірками, хащами та сторінками вічностей, про пошуки й знаходження та про інші придатні до поетичного втілення речі, явища та події
  • арт-складова від Olga Kann, що перетворює збірку віршів на цілий артбук, додає їй легкої атмосфери black metal і робить проєкт міжнародним
  • космічні у всіх сенсах обкладинка і дизайн від Влада Сорда, що пов'язує все це у єдине ціле, надає йому форми і довершує зміст
  • передмова від Volodymyr Kuznietsov, який кілька місяців тому запустив низку подій, що врешті призвели в тому числі й до анонсу цієї збірки.

Поетична збірка виконана як алігат, тобто двосторонне видання, оздоблене ілюстраціями Ольги Канн.

 

Купити поетичну збірку Блукачі Залишенці Анни Соловей та Сандри Конопацької на сайті Дому Химер

Переглянути більше про книгу