Зробити передзамовлення

«Пломінь» – проєкт горор-фентезі, що зберіг затишну атмосферу жанру, однак цілком його переосмислює. Критичний реалізм середньовічної війни в обрамленні романтизму епохи Відродження, де епічні декорації контрастують зі специфічним гумором. Всесвіт «Пломеню» немов уособлює збірний образ знаних читачами фентезі-світів, однак до болю нагадує нашу дійсність з інтригами політиків, змовами сектантів, кіднепінгом та наркотрафіком. Тут заховано чимало великодок, алюзій та відсилок, які обов'язково захоплять любителів жанру – адже саме через його призму в книзі розкриваються етичні й світоглядні питання. Саме тому це вже дещо більше ніж просто книга. Це абсолютно нова франшиза, окремий всесвіт. І кожен мрійник мандрує туди за чимось дуже химерним та особистим.

Зустрічайте перший український medieval punk: моторошний сплав горору та епічного фентезі у майстерно витворених світах безжалісного середньовіччя!


Про книгу Пломінь: кривава сівба

«Мертві боги, адже нема справедливості - люди страждають та чинять свавілля, і лише вогнем можна випалити покидь. Долі також нема, бо нічого не визначено. Тільки вогонь загартує зброю, що охоронятиме мир порядок. І нема в сьому світі ані зла, ані добра, лише жар Пломеню викриє негідь та єресь, що приховані в темряві людського серця..»
Поки жорстокі алхіміки вогнем та сталюю викорінюють віру в прадавніх богів, орди нелюдів причаїлися у хащах Відлюддя, чекаючи нагоди знищити та зґвалтувати все живе.
Приготуйтеся поринути в першу частина саги, що присвячена релігійним війнам Озерної Імперії, пригодам гунронських найманців та поневірянням доньки лісового народу.

Час зустрітися з тим, що чаїться під маскою Пересмішника, котрий забирає дітей у нічну темряву.»


Пломінь: Кривава сівба — читати уривки

"

Вона замовкла, ніби хотіла віддихатись. Діставши невеличку флягу, Йона зробила кілька жадібних ковтків. В повітрі запахло убивчим сільським самогоном.

— Я, знаєш, не дуже вірила в богів, чи там Пломінь… Але те, що ніхто не почув його хрип і стогін – ні що інше як чудо. Не знаю, скільки я з ним провозилася. Може хвильку, а може й годину… Словом, старий Коґо був схожий на купу кривавого фаршу – ніби моржа викинуло на берег і по ньому проїхалась хоругва лицарів. Як я зуміла утнути таке сраним столовим ножиком? А хрін його зна! Та й не було у мене часу про це думати. Взяла я перший-ліпший стілець, з розмаху висадила вікно каюти і вистрибнула прямісінько в залив. От тут силоньки мене й покинули. І знаєш, раптом стало так байдуже… І від цього навіть спокійніше. Заплющила очі, забралася з духом і вдихнула в себе побільше гіркої морської водиці… Прийшла до тями в лічниці близ Рибних Воріт і одразу ж зрозуміла, що я ні в дідька не на небесах. Сморід там стояв такий, ніби штук сорок снурглів враз обісралися й подохли на жарі. Виявилось, що течії винесли мене прямо до стоків у Ринковому кварталі, де мене, по маківку в лайні, відкопали стражники. Вирішили, що я шльондра, котра сильно перепила на святі Рівнодення і навернулася в залив. Вони-то й здали мене в лічницю Галеона Чашника.

— Значить, сестри-чашниці все ж тебе виходили? – Бран начисто забув про брудні штани і сам не помітив, як впритул підсів до лучниці. – Дай вгадаю? Вони сховали тебе, поки посіпаки Коґо шукали біглу рабиню по притулках та лічницях?

— Не вгадав, - похмуро відповіла вона. — В той самий вечір я попросила молоденьку сестру Юрвет провести мене до нужника, посилаючись на біль у розірваній дупі. А коли ми дійшли до дверей, довбанула її лобом об стіну, швиденько перевдягнулась у сестринське плаття, зачинила нужника ззовні і дала навтьоки. До Солоного Рифу мене довіз тамтешній рибалка – старезний і трухлявий, як і його човник. Я страшно боялася, що юмбарці схоплять його, і він мене видасть… Хтіла тихенько зарізать, щойно допливем до гавані. Навіть вкрала у нього рибного ножа і заховала у складках плаття… А дід всучив мені торбинку сухарів та солоної тріски, поцілував у лоба і сказав: «Хай боги бережуть тебе, дитино. Ступай і не бійся – все буде добре!». Сів на свого човника і уплив. А я стояла на причалі і ридала. Ридала, як останнє дівча, немов хотіла виплакати всі сльози, що накопичились за життя.

Вони мовчки сиділи у поваленої сосни, вдихаючи аромати хвої та останніх клаптиків талого снігу, котрі біліли в перелісках. Дівчина з солом’яним волоссям, а поряд з нею чорнявий хлопчина із густою поростю на перебитім обличчі. Вони мовчали, перебираючи в свідомості одним їм відомі картини з минулого життя, котре зосталося по той бік замкового муру.

"                      


Передзамовити "Пломінь: Кривава сівба" Івана Лукавого можна тут

як зробити передзамовлення на книгу:

  • Пересилаєте вартість передзамовлення на картку Приват 5168 7450 1960 9640 Гранецька-Стафійчук Вікторія. Вартість книги у передзамовленні 300 грн.
  • Заповнюєте форму
  • Надсилаєте квитанцію чи скриншот переказу на видавничу пошту chimeraspublisher@gmail.com

Іван Лукавий про книгу

Я дуже радий, що народився у дев'яностих в Україні – де панує перманентний хаос і все, що в ньому коїться, сприймається як належне. Чогось думаю, що душі ставали у чергу, аби застовпити собі таку стартову локацію. Ми формувалися у напівдиких умовах – оті багаття біля електропідстанцій, бійки до крові на дюралевих трубках та поховальні обряди за гаражами для мертвих тварин, замучених людською байдужістю й жорстокістю. Все це збагачувало та загартовувало нашу уяву. Колись підрахував: якби правоохоронці підсумовували строки за скоєні злочини, мені перепала би щонайменше десятка. Життя доводить - якщо молоді пані та панове сліпо коряться букві закону, то скоріш за все, вони нічого не варті.

Війна 2014-го вразила і надихнула. Французький Іноземній Леґіон дещо розчарував. Більшість далеких країв, в яких побував, не справили особливого враження - хоча всі вони, без сумніву, прекрасні.
Що більше я відкривав для себе світ – то більше закохувався у вулиці рідного Києва. Бо ж, попри все, я б не зміг написати «Пломінь» в жодній іншій країні. Адже будь-який копірайт – то є життєвий досвід. Кажу вам як фаховий журналіст.


«Кривава сівба» матиме найпершою з усіх книг Дому Химер суперобкладинку! 


Передзамовлення триває тут