Перша частина Litopysu Siroho Ordenu вже закінчилась у магазинах, але ви читаєте — і ми жодної гадки не маємо, звідки ви берете книжки! 

Ми заледве утримувались, щоби не ділитися вашими відгуками про Аркан, не дражнити тих із вас, хто лише чекає свого примірника — аж далі відступати немає куди, а головне — немає для чого. Аркану всім і ніхто не піде ображеним — ви можете зробити передзамовлення додрукованого накладу за 150 гривень просто зараз, а також долучитися до розіграшу брендованих екоторб.

Щиро химерні, видавничі коти


Відгуки на Аркан вовків


Це дуже дивна і химерна книга! Вона так затягує у свій світ, що відчуваєш повну присутність. Ще я змінювала голоси героїв та навіть ритм читання, я так лише Пратчетта читаю.

Дуже полюбилися герої. З нетерпінням чекати у продовження! Вона реально крута. Я можу порівняти свої відчуття лише з відчуттями спраглої людини, що нарешті допалася до джерельної води. Таке враження, що тематика торкнулася якихось глибинних шарів, що є в душі кожного українця.

@smilnata


Сказати, що мені сподобалось - нічого не сказати. Я закохалась у цей світ, сміялась із жартів і терпла при небезпеках.Головний герой - Северин та його друзі стали мені немов рідні, а ще так тонко і ніжно описана мавка - тішила серденько.
З самого дитинства, у розділі шкільної історії я найбільше любила козацтво і щиро вірила в характерників.
Саме так я уявляла їхню вовчу стежку - з болем, силою, незламною вірою, важкими завданнями, чіткою метою, знаннями та усвідомленням " хто ти", приборканням власного звіра та цінністю моментам.
Історія читається на одному подиху, щиро тішусь, що матиму нагоду прочитати продовження.
Тішусь, що наше українське фентезі таке прекрасне. Хто не читав - читайте.
"І нехай Мамай допомагає"

@maksimuk.99


Темне фентезі, кіберпанк чи альтернативна історія?

В книзі Павла Дерев'янко "Аркан Вовків" розповідається історія молодого характерника, який підписав контракт, за яким отримав прокляття і водночас силу боротися з ворогами. Тепер Северин може перетворюватися на вовка і заслужити повагу та любов батька, який одержимий ідеєю знищення всіх перевертнів зрадників ордену.

Але це лише початок, історія молодого парубка так закручується і заверчується, що він і не зчується, як опиниться там, де не повинен був бути й з тими кого не очікував біля себе побачити.

Ось так я намагаюся розповісти про книгу без спойлерів.

Чи є в книзі переплетіння таких цікавих і рідкісних жанрів у сучасній українській літературі?

Хм, десь посередині книги я б сказала, що ні, але дочитавши книгу до кінця в мене трішки не така однозначна думка. Темне фентезі має свої яскраві розділи на початку і в кінці книги. Стімпанк нібито переслідує нас всю книгу своїми годинниками, паровими двигунами, морозильними камерами, пістолями... Але мені трішки хотілося, щоб якісь такі цікаві речі були у самого Северина, а не тільки навколо нього.

Альтернативна історія — плюсую сто разів підряд, і це було круто.

Мій висновок: підліткове темне фентезі з альтернативною історією. Але коли є такі переплетіння жанрів, то всі бачать там щось своє. Книга мені сподобалася, буду читати продовження. Характерники тут дуже цікаво описані й мають свою систему, яка добре пояснена в книзі. Вся історія цікава і сюжет не провисає. А ще моє серденько полонили жінки Характерники, такі чудові, відважні й часом несамовиті.

@iryna.imagination 

 


Після "Відьмака" я думала, що вже ніколи не знайду книгу, в якій би втонула з таким же задоволенням. Якби ж я тільки знала, як сильно помилялася. "Аркан вовків" зайняв в моєму серці почесне друге місце після "святая святых". Літопис Сірого Ордену - це щось неймовірне, прекрасне і захопливе. Це світ, якому цілком і повністю належить моя душа, світ чарів і перетворень, місце, де добро і зло парою ходять лезом ножа. Неймовірна суміш радості і болю, щастя і горя, яка являє собою чудовий приклад ідеальної рівноваги, показує, що саме так все і має бути. Бо така їхня стежка.

@katebridgeofficial


До початку читання помітила, що зустрічала одні лиш хороші відгуки про «Аркан вовків». Зазвичай я намагаюсь не завищувати очікування, щоб потім не розчаруватись, але в цьому випадку реальність перевершила всі можливі очікування. Павло Дерев‘янко створює паралельний всесвіт, де існує таємний орден проклятих характерників-перевертнів, які захищають Україну від ворогів. (До речі, не люблю купувати книги по анотаціям, бо такий опис не змусив би мене купити цю книгу, але ж люди хочуть знати - про що там!?)

Головний герой - молодий Северин, проходить навчання перед вступом до Ордену. Під час іспитів знайомиться з іншими хлопцями-колегами і за їхніми пригодами надалі ми будемо спостерігати.

Що ж мені так сильно сподобалось? Живі, веселі, об‘ємні герої! Кожен зі своєю передісторією, вони не надто правильні, але й не повністю погані, зовсім як реальні люди. Сюжет розвивається досить стрімко, але без перебору (знаєте, як то буває, коли на кожній сторінці хтось кудись біжить). Вас очікують справжні шпигунські інтриги, переслідування, трошки кохання і навіть веселі попойки, бо ж наші герої - молоді хлопці з вогником, не забуваймо))

З нетерпінням чекаю продовження і радію, що наші ТАК пишуть.

@helga_reads


Купуючи книги Дому, ви наближаєте втілення мрії видавничих котів — мережі книгарень-кав'ярень химерної літератури. Мур.


Тенета війни є у крамничці

Буктрейлер до Аркану вовків

Цікавинки від Павла Дерев'янка про Тенета війни