Минуло близько року від виходу цієї книги, яка від самого початку розліталася краще, ніж гарячі пиріжечки місіс Лаветт. Цьогоріч ми продовжили добру традицію, тож першим химеродруком нового сезону стали «Усі їхні демони», нова книга Поліни Кулакової. Проте «Дівчина, яку ми вбили» досі займає почесну поличку для ностальгії у наших серцях, тож:

  1. Зустрічайте новий наклад з оновленим дизайном!
  2. Давайте згадувати, з чого все почалося.

Щиро химерні, видавничі коти


Перший відгук на книгу

«Прочитавши її за лічені години, першою думкою було: "Ага, видно, що вона прочитала не один детектив і знається на всіх його тонкощах і правилах!". Акценти розставлені правильні, розділи розміщені не за хронологією, а у вигляді мозаїки, яка має під кінець скластись. Часто автори детективів грішать тим, що пазл має якісь прогалини (недостатньо сильний мотив, суперечливість сюжетних ліній, незрозумілі дії персонажів тощо) але тут їх я не помітив. І все ж, автор під кінець схитрувала, застосувавши певною мірою заборонений хід, проте це вже зовсім інший рівень роздумів, який спонукає до дискусії, а не до критики.

"Дівчина, яку ми вбили" має майже все, щоб сподобатись читачеві: оригінальну обкладинку, небанальність сюжету, цікаве наповнення, і головне – загадку. Ви не один раз здивуєтесь, заплутаєтесь, зробите хибні висновки, потім ще і ще. А коли правда вам відкриється, то не виключено, що вам захочеться ще раз перечитати книгу або певні розділи.»

@thedudewhoreads


«Об'єм твору має свої плюси й мінуси. З одного боку мені не вистачило описів та більше інформації про героїв хоча б тому, що я звикла до товстунців. Але водночас все вийшло настільки вдало та лаконічно, що по закінченню книги розширення мені не хотілося. Бо воно було б зайвим.» 

@n_karmatresh— Тепер твоя черга стрибати крізь вогонь.
Це та книга, яка перевищила мої очікування. Давно я не читала чогось такого химерного із якісним сюжетом та текстом. Це доводить те, що українські письменники можуть і вміють вміло володіти словом. Історія так просто не відпустить від себе. 

Колись, ще у 90-х, зграя підлітків веселилася. Стрибати крізь вогнище справді весело. Та після тих подій уже ніхто не захоче ніколи стрибати, бо саме тоді помирає Ліда. Проходить сімнадцять років. Друзі, що колись стали очевидцями смерті дівчини, вирішили за стільки часу зустрітись. У кожного тепер своє життя. Пройшли роки, але події такої давності нагадають про себе. Хто залишиться живим і хто так жадає помсти?

Скажу ще, що не очікуйте лише історію про вбивство дівчини. Тут буде ще дещо. Смерть нікого не залишає байдужим. Вона закарбується в свідомості ще на роки, якщо не на усе життя. Я здогадувалась хто вбивця, але це не завадило здивуватись у кінці, адже там на читача чекає ще дещо цікаве.

І уже у післямові автора я дізналася, що частина історії є правдою. Обожнюю такі розповіді, які відбулися насправді. Моторошно, химерно, цікаво і захопливо!

@sanaa_dumooУ творі йдеться про п'ятьох хлопців підлітків, і про красуню Ліду у блакитній літні сукенці, котру жоден з них уже ніколи не забуде. Тому що провина не згорить у вогнищі, як блакитний нейлон... За сімнадцять років після Ліди вони знову зберуться разом, аби поновити шкільну дружбу й пробачити давні кривди. Знову розкладуть багаття. І та мертва дівчина, можливо, теж нічого не забуде. Адже тепер їхня черга стрибати крізь вогонь ...

Історія тримала мене в напрузі, аж до останніх рядків. Однією з фішок цієї книжки для мене стали стрибки в часі які використала Поліна Кулакова. Мушу зізнатися, що вбивцю я не вгадала, я навіть не припускала що він може бути вбивцею.

Книжку я прочитала на одному подиху, але коли я почала читати, то відірватися уже не могла мені було цікаво "що ж буде далі?", "хто ж усім цим керує". Після такої класної книжки я тепер з нетерпінням чекаю на новинку Поліни Кулакової "Усі їхні демони".

Якщо ви любите трилери, то ви мусите прочитати це.

@_my_hobby_reading_books_ 

«Перечитую роман вже вдруге, бо була рідером. Але хоч і знаю чим все закінчиться, всеодно цікаво. Переживала за героїв, ніби вперше. Така властивість рідкісна для творів, стрижнем яких є загадка.»

@red_rainbow23«Не скажу, що ідея нова, але та особлива атмосфера, яку передала Поліна відчутна й мабуть саме це й вирізняє її від інших.»

@my_dreams_in_booksЯкщо ви вже читали цю книгу, можна поділитися з нами у соцмережах відгучком або фото з тегом #ДівчинаЯкуМиВбили.


Інші матеріяли про авторку та її книги:

Інтерв'ю: звідки приходять #УсіїхніДемони?

Нова книга Поліни Кулакової: що відомо?

Перші відгуки на книгу Усі їхні демони

Раптом що, крамничка тут. Мурк!