Відкриваємо ексклюзивний передпродаж на химерні новодруки для найперших читачів:

♥ ♥ ♥

«Блукачі/Залишенці» — атмосферна дебютна збірка українських поеток Сандри Конопацької та Анни Соловей — книга-«перевертень», монохромний поетичний артбук і другий алігат Дому Химер з майстерними ілюстраціями Ольги Канн, а також із традиційними обкладинкою та оформленням від Влада Сорда. 

Замовити книгу Блукачі/Залишенці Сандри Конопацької та Анни Соловей можна тут

 

♥ ♥ ♥

«Все золото твоїх снів» — динамічне міське дарк-фентезі з подвійним дном магічного реалізму, котре ламає кордони між сном і дійсністю, міфом і божевіллям. Сольний роман письменниці Кшисі Федорович розширює всесвіт попередньої Книги вигаданих неістот у співавторстві з Євгеном Ліром та ілюстраціями Нати Фріден. Оповідь з перших сторінок занурить у вже знайому атмосферу моторошних сутностей Краю Снів, а химерна історія очима онейронавтів пройматиме до кісток, зачіпаючи приховані глибинами свідомості тривожні спогади читача. Спогади, котрих ніколи не існувало. 

Замовити книгу Кшисі Федорович «Все золото твоїх снів»

 

♥ ♥ ♥

«ТІЛО™» — сувенірне перевидання бестселера Вікторії Гранецької в розширеній авторській редакції з бестіарієм та епілогом, що відкриває нову романну дилогію під назвою «Діти Магдалини». Вибухова суміш темного фентезі, наукової фантастики та горору, сповнена тривожного гіпнотизму... адже невдовзі у «Домі Химер» — друга частина дилогії з довгоочікуваним продовженням історії! Видання оздоблене чорними зрізами, золотим тисненням та ілюстраціями Влада Сорда до кожного розділу. 

Замовити книгу "Тіло ТМ" Вікторії Гранецької

 

Далі буде...